Sentez Ambalaj İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Sentez Ambalaj İş Başvuru Formu

1992 yılında faaliyetlerine başlayan Sentez Grup; bünyesindeki ofset, flekso ve gravür baskı sistemleri ile Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise sayılı tesislerinden birine sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma felsefesi, gelişmiş teknoloji kullanımı, Ar- Ge çalışmaları, yeni ürünleri, deneyimli kadrosu ve teknik altyapısı,eksiksiz arıtım ve geri dönüşüm sahaları, 55.000 m2’ye sahip kapalı alanı ile Sentez Grup; dünya pazarının da güçlü oyuncuları arasındadır.

Sentez Grup bugün dünya pazarlarına yenilikler sunmak, inovasyonla büyümek ve dünya ekonomisine daha çok değer katma hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sentez Ambalaj İş Başvurusu yaparak Sentez Ambalaj’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sentez Ambalaj iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Selçuklu Holding kuruluşu olan SENTEZ,  holding bünyesindeki ilaç ve mutfak esyaları sektöründe faaliyet gösteren firmaların ambalaj ihtiyaçlarını karşılamak üzere 1992 yılında kurulmuştur. 2002 yılında başlayan yatırımlarla, makine parkurunu geliştirmiş ve değişik sektörlerdeki diğer firmalara da hizmet vermeye başlamıştır. 

İlk sürecin tamamlanmasından sonra 2004 yılında ikinci yatırım hamlesini başlatan SENTEZ Ambalaj ; bu kapsamda Samandıra daki 20,000 metrekare kapalı alana sahip ileri teknoloji ile yapılandırılmış tesislerinde hizmet vermeye başlamıştır SENTEZ Ambalaj makine tesis ürün ve hizmet kalitesi bakımından Avrupanın lider ambalaj firmaları arasına girmeyi hedeflemektedir.

Kalitede Sentez Politikası
Küreselleşme ile artan rekabet ortamında, müşterilerin değişen istek ve ihtiyaçlarını, üretim ve hizmet kalitesinden taviz vermeden karşılamayı hedefleyen kurumumuz; müşteri ve çalışan memnuniyetini ön sırada tutmakta, yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, sınırsız, güvenilir, farklı ve hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz, Ülkemizin gelişmesine paralel olarak, kişi başına düşen ambalaj miktarının artışı göz önüne alınarak; 
Sosyal sorumluluk bilinci ile kurum kültürümüzü oluştururken;
-Eğitimli çalışanları istihdam etmek, 
-Müşteri beklentilerine uygun, kaliteli ürünler sunmak, 
-Milli gelire katkıda bulunmaktır. 

Vizyonumuz
-Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimsemek, 

-Ambalaj sektöründe farklı üretim tekniklerini uygulamak, 
-Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak, 
-Müşteriye farklı alternatifler sunarak, kalite ve uygulama yönünden farkımızı ortaya koymak, 
-Müşterilerin tercihlerinde, kalite ve maliyet yönünden ilk sırada olmaktır. 

Açık Pozisyonlar 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Bina Elektrik Bakım Onarım ElemanıKocaeli(Dilovası)Başvur
Üretim İşçisiKocaeli(Dilovası)Başvur
Gravür(Tifduruk) Baskı Makinesi OperatörüKocaeli(Dilovası)Başvur
Elektrik Elektronik TeknisyeniKocaeli(Dilovası)Başvur
Üretim Vardiya MühendisiKocaeli(Dilovası)Başvur

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*