Selçuk İplik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Selçuk İplik personel alımı ve iş ilanları

Selçuk İplik Kara Holding bünyesinde sürekli olarak personel alımları yapmakta ve iş ilanları yayınlamaktadır. Sizde insan kaynakları politikasını öğrenmek ve iş başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

Selçuk İplik hakkında

1989 yılında Gaziantep’te temelleri atılan Kara Holding, günümüze kadar gelen yolculuğunda sanayileşmeyi hedefleyerek Türkiye’nin en büyük ve en başarılı şirketleri arasında yerini almıştır. Selçuk İpliği Kara Holding bünyesinde faaliyete geçiren firma, tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözetmektedir.  Kara Holding, yakaladığı başarıyı daha ileriye taşımak için adım adım ilerlemektedir. 2000’li yıllarda, Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı başaran Kara Holding’in faaliyetleri tekstilden plastiğe, hijyenden enerjiye, pazarlamadan eğitime kadar geniş bir alana yayılmaktadır.

Selçuk İplik insan kaynakları politikası

Şirketlerinde işin etkin ve verimli yürütülmesini sağlayacak insan kaynağını planlamak, seçmek ve işe almak; eğitim ihtiyaçlarını sistematik bir şekilde belirlemek, gerekli planlamaları yapmak, uygulamak, yetkinlikleri belirlemek, performans değerlendirme ve potansiyel belirleme sistemini kurmak, bilimsel yöntemlere uygun kariyer geliştirme planlamaları yapmak, çalışanların yaratıcılığını ortaya çıkarmak; insan kaynağını verimli ve etkin bir şekilde değerlendirmek firmanın insan kaynakları politikasıdır ve bu politika doğrultusunda işe alım yapmaktadır.

Selçuk İplik işe alım şartları

Selçuk İplik için belirli işe alım şartları bulunmaktadır ve mülakatlarda aşağıdaki şu maddelere dikkat edilmektedir:

 • Kurumsal bir yapı oluşturulmasında ve çağdaş dönüşüm çalışmalarında etkin ve etkili bir rol üstlenmek
  • Değişim çalışmalarını başlatıcı rol üstlenmek, bu konuda grubun en önemli desteği ve partneri olmak.
  • Performans değerlendirme ve potansiyel belirleme sistemi, yedekleme uygulamaları, kariyer geliştirme planlaması, eğitim ve geliştirme sistemi gibi insan kaynakları yönetim sistemlerini kurmak ve sürekli işlerliğini sağlamak.
  • Çalışanları eğitimlerle geliştirmek ve sağladıkları katma değeri artırmak. Sürekli eğitim ve geliştirme kültürünü şirketler grubunun tüm birimlerine yaymak ve yerleştirmek.
  • Grup şirketlerine her düzeyde nitelikli eleman kazandırmak ve kalıcılığını sağlayacak uygulamalar geliştirmek.
  • Yönetim takımına ve çalışanlara İnsan Kaynakları bilgi ve sorumluluk alanında danışmanlık yapmak.

Selçuk İplik iş başvuru formu

Selçuk İplik iş başvuruları Kara Holding insan kaynakları departmanınca değerlendirilmektedir. Bu nedenle iş başvuru formu Kara Holding’in kendi web sitesi üzerinden yayınlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Üretim MühendisiGaziantep
Şehitkamil
Yatırım MühendisiGaziantep
Şehitkamil

Daha Fazla Gaziantep İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

8 yorum

 1. selçuk 1 de 8 yıl çalıştım bütün makinaları üretim ve kaliteli olarak çalıştırabilirim özgeçmişim araştırılsın doğruluğu ortaya çıkacaktır işletme durunca ayrılmak zorunda kaldım arzu ederseniz tekrar çalışmak isterim mehmet ortas 05426821714

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*