Şeker Bank İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Şekerbank;

Sizde ŞekerBank kariyer fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Şekerbank, güzel ülkemiz Anadolu ’da yüz binlerce pancar kooperatifi üyesi çiftçinin birikimleriyle yerel kalkınmayı, sürdürülebilir üretimi ve tarımsal sanayiyi desteklemek amacıyla 12 Ekim 1953’te “Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş.” adıyla Eskişehir’de kurulmuştur. 

Banka, 1956 yılında Ankara’ya taşındığında Şekerbank adını almıştır. 1997 senesinde hisselerinin bir kısmı halka açık arz edilen Şekerbank’ın, genel müdürlüğü 2004 senesinde İstanbul’a taşınmıştır. 

Esnaf/İşletme Bankacılığı, Kurumsal/Ticari Bankacılık, KOBİ ve Tarım Bankacılığı ile Bireysel Bankacılık alanlarında faaliyet gösteren Şekerbank, bu alanlardaki uzmanlığı, enerji verimliliği yatırımları ve girişimcilere sunduğu destekler ile uluslararası finans kuruluşları nezdinde yereldeki yaygın müşteri profiline ulaşmak için “Türkiye’nin anahtar bankası” olarak konumlanmıştır.

Yüzde 72’si Anadolu’da bulunan şubeleri ile çiftçi, esnaf ve işletmeleri en iyi anlayan ve onlara özel çözümler sunan Şekerbank, hem yerel bankacılıktaki malumat birikimi bununla beraber yaygın şube ağı ile rekabette farklılaşmaktadır. 

Türkiye genelinde 1 adet seyyar şube olmak üzere 238 şubesi, 7 bölge müdürlüğü (1 İstanbul, 6 Anadolu) bulunan Şekerbank’ın, 67 il ile 90 merkez dışı ilçeye yayılmış şubelerinin birçoğu ortalama yarım asırdır aynı yerde, yörede hizmet vermektedir.

Şubelerinin yanı sıra sekerbank.Com.Tr,  0850 222 78 78 çağrı merkezi, ATM, mobil bankacılık ve sosyal medya hesapları vasıtasıyla da müşterilerine hizmet sunan Şekerbank’ın iştirakleri içinde Şeker Yatırım, Şeker Factoring, Şeker Leasing, Şekerbank Kıbrıs Ltd.,  Şeker Finans, Şeker GYO ve Şekerbank International Banking Unit Ltd.  bulunmaktadır.

Tabana yaygın bankacılık anlayışıyla misyonunu “Anadolu Bankacılığı” olarak tanımlayan Şekerbank, Türkiye’nin ilk mikro finansman kredilendirme modelini uygulayarak bankacılık hizmetleriyle tanışmamış kesimlere ulaşmakta; saha bankacılığı yaparak finansmana erişimin her segmentte eşit olması için projeler geliştirmektedir. 

Toplam kredi portföyünün büyük bölümünü ziraatçi, esnaf, işletme ve kurumsal firmalara ayıran Şekerbank, müşterilerine krediden daha öte kıymet yaratmak için gerçek sektör, amme ve STK’ları da dahil ettiği sosyal platformlar oluşturmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Buradan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
İşletme Kobi Müşteri HizmetleriKaramanBaşvur
İşletme Kobi Müşteri HizmetleriSamsun Başvur
İşletme Kobi Müşteri Hizmetleriİstanbul Tümü Başvur
Müşteri Temsilcisiİstanbul Avcılar Başvur
Müşteri Temsilcisiİstanbul Asya Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*