Sanovel İlaç İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

Sanovel İlaç İş Başvurusu

İlkelerinden ve kaliteden ödün vermeden, Dünya standartlarında üretim yapan Sanovel, Eczacı Erol Toksöz tarafından kurulmuştur. İlaç sektörüne 1976’da Ankara Galenos Ecza Deposu’nu kurarak giren Erol Toksöz, 1982 Yılında Adilna’yı satın aldı. Sanovel’in temellerini ise 1983’de attı. Sanovel İlaç Sanayii’nin İstanbul Silivri Çantaköy’ de 3 Kasım 2001 tarihinde temeli atılan yeni ilaç üretim tesisi, tüm hatlarıyla Nisan 2006 tarihinde üretime başladı.

Üretime başladığı günden itibaren teknoloji ve inovasyon gücünü artıran Sanovel İlaç, 5.Özel Sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi’nde, sektörel bazda ilaç sanayii birincisi ve Ar-Ge Merkezleri arasında Fikri Mülkiyet Yetkinliği alanında Türkiye birincisi olma başarısı göstermiştir. Uzman kadrosu ile Ar-Ge ekibi, çağdaş tedavi uygulamalarını dikkate alarak, modern tıbbın ihtiyaçlarına; zamanında ve yeni çözümler üretmeye devam ediyor

Sanovel’de Çalışmak

Sanovel İlaç İnsan Kaynakları olarak mutlu çalışma ortamları yaratabilmek adına seçme ve yerleştirme süreçlerinde kurum kültürüne uygun, pozisyon için gerekli bilgi ve beceriye sahip adaylarla yetkinlik bazlı mülakat yapılarak titiz bir işe alım süreci uygulanmaktadır. İse alım süreçlerinde pozisyonun gerekliliklerine göre İngilizce testi, kişilik testi, genel yetenek testi ve grup mülakatı yapılmaktadır. İnsan kaynakları görüşmesi akabinde bölüm görüşmesi yapılarak aday yetkinlikleri ve deneyimi doğrultusunda en uygun pozisyona yerleştirilmektedir. Satış pozisyonu işe alım süreçlerinde yetiştirilmek üzere ilaç sektöründe deneyimi olmayan üniversite mezunu adaylar tüm Türkiye’de yapılan görüşmeler sonucu belirlenir. İnternette yayınlanan ilana başvuran uygun nitelikteki adaylar; grup mülakatı, birebir mülakat ve sürüş testi uygulamasına tabi tutulur. Tüm süreçleri başarıyla tamamlayan adaylar 9 hafta mesleki formasyon eğitimine katılırlar. Ardından mentor gözetiminde 6 hafta süren işe adaptasyon sürecine tabi tutulurlar.

Sanovel İşe Alım Süreci Nasıl Olur

İlaç sektörünün dinamik yapısı çerçevesinde sürekli bir değişim söz konusudur. Bu doğrultuda tüm Sanovel http://www.sanovel.com/page/97/Hire/https://www.sanovel.com/sanovelde-calismak/insan-kaynaklari-anlayisimizrganizasyonunun gelişmesi ve öğrenen bir yapıya sahip olabilmesi için, çalışanlarımız gerek bireysel gerekse de pozisyonun ihtiyaçlarına yönelik güncel eğitim ve programlarla desteklenmektedir.

Bireysel ve pozisyonun ihtiyaçları saptanırken, kurumun belirlemiş olduğu yetkinlikler esas alınmakta ve bu yetkinlikler eğitimlerin ana çatısını oluşturmaktadır.

Eğitimler, ağırlıklı olarak deneyimli eğitim kadromuz tarafından verilmekte olup ihtiyaç durumunda da dış kaynaklardan destek alınmaktadır.

Eğitim faaliyetlerimiz dört ana başlıkta toplanmaktadır:

• Kişisel gelişime yönelik eğitimler

• Satış pazarlama eğitimleri

• Yönetsel becerilerin artırılmasına yönelik eğitimler

• Bireysel ve takım koçluk programları

Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*