Rönesans İnşaat İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Rönesans Holding Personel Alımları ve Çalışma Şartları

Rönesans Holding genel hatlarıyla endüstri tesisleri, enerji üretim, sağlık, gayrimenkul geliştirme ve inşaat gibi faaliyetlere odaklanmaktadır. Çalışmalarını Türkiye’ye ek olarak Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğunda sürdürmektedir.

Temelleri 1993 yılında Rusya’nın St. Petersburg kentinde atılmış olan kurum, doğru stratejiler ve etkin yönetim ile kısa sürede gelişme göstermiştir. ENR listesinde 38. Sırada bulunmakta olan kurum 24 ülkede ağır sanayi tesislerine, otellere, ofislere, alışveriş merkezlerine, metalürji tesislerine, hafif üretim tesislerine ve daha birçok yapıya sahiptir.

Rönesans Holding İş Başvuru Formu

Rönesans Holding yenilikçi yapısı ile büyümesini her yıl devam ettirmektedir. Bu kapsamda oluşan personel gereksinimlerine yönelik ilanlar verilmektedir. Bunlar online sistemler üzerinden ilgilenen kişiler ile paylaşılmaktadır.

İş için bunlara başvurmak istiyorsanız, kurumun ihtiyaçlarına göre yayınlandığı sebebiyle farklı dönemlerde verildiği bilinmelidir. Bu nedenle adayların sürekli kontrol etmesi, bir ilan gördüğünde hemen başvuru yapmadan kendine ne kadar uygun olduğuna bakması gerekir. Böylece daha doğru başvurular yapılabilir.

Rönesans Holding İş İlanları

Rönesans Holding, iş ilanlarını kendi kariyer sayfası üzerinden paylaşmaktadır. Bunları görmek ve başvurmak için ilk olarak sol üst noktasına bulunan iş ilanları için tıklayınız kısmına girilir. Sonrasında ise uygun pozisyonlardan birine tıklanır.

Ardından başvuru için gerekli olan tüm bilgiler karşınıza gelecektir. Eğer sizinle uyumluysa gerekli başvuru işlemleri kısa sürede yapılabilir. Eğer bilgilerinizle uyumlu pozisyonlara müracaat etmişseniz, firmanın insan kaynakları yetkilileri kısa sürede sizinle iletişime geçebilir.

Rönesans Holding Açık Pozisyonlar

Rönesans Holding tarafından açılan ilanlar belirli dönemlerde açıklanmamaktadır. Dolayısıyla iş arayan kişilerin sürekli kontrol etmesi, uygun pozisyon olduğunda hemen başvurması gerekir. Böylece daha doğru, olumlu sonuçlar alınabilir. İlanlar arasında size en uygun olanına başvurmak, şansınızı arttıracaktır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Pazarlama YöneticisiSamsun
İşletme Uzmanıİstanbul (Asya)
Muhasebe Uzmanıİstanbul (Asya)
Maltepe
Mekanik Teknisyeniİstanbul (Asya)
Maltepe
İşletme Sorumlusuİzmir
İşletme Yöneticisiİstanbul (Asya)
Maltepe

Daha Fazla Rönesans Holding İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*