Remzi Kitabevi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Remzi Kitabevi İş Başvuru Formu

Remzi Kitabevi 1993 yılında perakende kitap satışı konusunda, yeni girişimlere başlamış ve 1994 yılının başında Akmerkez şubesinin (Etiler, İstanbul) ardından Carrefour, Kanyon, Suadiye, Akbatı, Ankara Armada, İzmir Konak, Antalya Laura, İzmir Agora şubeleri açılmıştır. Suadiye şubesinde her türlü müzik ürünleri (cd, mc, vcd, dvd) satılmaktadır. Ayrıca Akmerkez, Suadiye ve Rumeli şubelerinde kafe mevcuttur. Bu satış noktalarında çeşitli Türkçe yayınlar dışında, özellikle İngilizce ağırlıklı pek çok çeşit yabancı yayın satılmaktadır.

Remzi Kitabevi 80 yılı aşkın bir süredir kültür yayıncılığının öncülüğünü yapmakta, aynı zamanda yaygın kitabevi ağıyla Türkçe kitapların yanı sıra yabancı ürünlerin dışalımını da yaparak okura sunmaktadır.

Remzi Kitapevi çalışma saatleri

Remzi Kitapevi çalışma saatleri değişmekle birlikte sabit çalışma saatine mahsus idari personel için sabah 08.00 akşam 18.00’dır. Ayrıca birçok mağazası bulunan Remzi Kitapevi’nin saha için çalışma saati farklılık göstermekte ve vardiyalı sistem uygulanmaktadır.

Remzi Kitapevi çalışma ortamı

Mağazaları oldukça ferah ve merkezi konumlarda bulunan Remzi Kitapevi firmasının genel müdürlüğü ise Ataşehir İstanbul’dadır. Konforlu bir çalışma ortamına sahip dev firmanın çalışma ortamında genellikle takım çalışması vardır.

Remzi Kitapevi iş başvuru formu

Remzi Kitapevi iş başvurularını çeşitli kariyer siteleri üzerinden kabul etmektedir. İnsan kaynaklarının açık iş pozisyonlarını kariyer sitelerinden yayınlamasıyla birlikte başvurabileceğiniz Remzi Kitapevi iş ilanları için belirli kariyer sitelerine üye olmanız gerekmektedir. Kariyer siteleri için ilk önce üye olup daha sonrasında özgeçmişinizi doldurmalısınız. Etkileyici bir özgeçmiş oluşturmak için bilgilerinizi gereksiz doldurmalı ve bir ön yazı eklemelisiniz. Bu adımları eksiksiz yapmanız sizi diğer adayların önüne geçirecek ve insan kaynaklarının dikkatini çekmenizi sağlayacaktır. Ayrıca Remzi Kitapevi iş ilanlarında insan kaynaklarının inisiyatifi doğrultusunda bazı sorulara cevap da vermeniz gerekebilmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Mutfak Yardımcı Elemanı (Suadiye Kafe)İstanbul Anadolu
2Ön Muhasebe Elemanıİstanbul Avrupa
3Satış Danışmanı ve Kasiyerİstanbul Avrupa
4Garson Suadiye Kafeİstanbul Anadolu
5İngilizce Bilen Ofis Elemanıİstanbul Avrupa
6Satış Danışmanı Ve Kasiyerİstanbul Avrupa
7Garson Part Timeİstanbul Anadolu

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*