Pronet Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Pronet Hakkında:

Pronet, en yeni ürünü, Türkiye’nin ilk akıllı güvenlik sistemi Pronet Plus ile, interaktif güvenlik ve görüntüleme sistemleri alanına adım atmış ve konumunu daha da güçlendirmiştir. Pronet Plus, mobil uygulaması sayesinde, ev veya işyeriyle bağlantı kurarak istenilen yer ve zamanda güvenlik kontrolü sağlamaktadır. Pronet, ayrıca paket tercihine göre karbonmonoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarını önleyen, yangın anında Pronet Alarm Merkezi’ni uyaran, ev ya da işyerine anında ambulans yönlendirmesi yapan sistemlerle de kullanıcıların hayatlarını korumaktadır.

Güvenlik çözümlerinin bir parçası olan ve özel eğitimli bir kadrodan oluşan Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi, tüm sinyallere ortalama 10 saniyede geri dönerek acil durumlarda müşterilerini bilgilendirmektedir. Hızlı büyümesini sürdüren şirket; 2012 yılında dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Cinven’le yatırım ortaklığı gerçekleştirerek gücüne güç katmıştır. Türkiye’de yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden Pronet, her gün 24 saat; teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve 2 bin eğitimli profesyonel kadrosuyla Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

İnsan Kaynakları:

Bizim için her çalışanımız Pronet Kahramanı! Organizasyonumuzun ve Kahramanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir çözümler geliştiririz. Pronet kurum kültürünü benimseyip yaşatacak, sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, geleceği birlikte oluşturacağımız Kahramanları şirketimize kazandırmak önceliğimizdir.

Kahramanlarımıza yetkinliklerini geliştirebilecekleri gelişim olanakları hazırlar, potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanabilecekleri çalışma ortamları yaratır, bunun için çeşitli eğitim imkânları sunarız.

En Çok Tercih Edilen İşveren olma vizyonu ve Avrupa’nın ilk üç güvenlik firması arasında olma hedefiyle sektörün öncüsü olarak 2000 Kahramanımızla 200.000’e yakın abonemize çözüm sunmaktayız.

Açık Pozisyonlar:

 

Başvuru Linki
Müşteri TemsilcisiAdana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Sakarya, Sivas, Trabzon, Van, İstanbul(Asya)Başvur
İngilzce Müşteri Temsilcisiİstanbul(Avr.)(Eyüp) Başvur
Alarm Haber Alma Müşteri Temsilcisiİstanbul(Avr.)(Eyüp), İstanbul(Asya) Başvur
Portföy YöneticisiAntalya Başvur
Portföy Yöneticisiİzmir Başvur

2 yorum

  1. mrb 1 yılı askın suredır manısa vestel de fızıkı guvenlık olarak calısmaktayım evımı ıstanbula tasıyacagımdan dolayı fırmanızda uygun bır projede sızınle tanısmak ıstıyorum
    tel:05512338419

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*