Panço İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Panço İş Başvuru Formu

PANÇO ÇOCUK Giyimi ticaret hayatına 1978 yılında başladı.

Sultan Hamam piyasasında iş hanının bir odasında başlayan ticari faaliyetimiz 2004 yılında 26.yılını doldurmaktadır.

İlk yıllarında Anadolu’nun değişik şehirlerine ve İstanbul’a mal satmaya başlayan şirketimiz o sıralar piyasada bulunan diğer çocukçuların arasından sıyrılabilmek için herkesin yaptığı ürünleri yapmayarak kendine özgü kreasyonlar üretti. Bunun için o dönemde ilk kez Avrupa’ya giderek, Avrupa’daki çocuk modasını Türkiye’ye getirdik. Bu durumun neticesi olarak gittikçe artan mal talebi ve müşteri genişlemesi sayesinde kapasitemizi arttırdık.

Türkiye içerisinde 20 civarında PANÇO SHOP’umuz bulunmaktadır. Ayrıca yurt dışında Kıbrıs’ta üç adet, Lahey ve Zagreb şehirlerinde de birer adet bayimiz bulunmaktadır. Hırvatistan’da ürünlerimizi ayrıca toptan olarakta pazarlamaktayız. Yurt dışı bayiliklerimizi arttırmayı düşünmekteyiz. Yurt içinde birçok şehirdeki seçkin mağaza ve çocuk butiklerinde ürünlerimiz satılmaktadır.

Gelecekte yurt dışında, PANÇO markası ile mağazalarımızı çoğaltmayı düşünmekteyiz. Bunun için gerekli çalışmaları yapmaktayız.

Yurt içinde ise yeni bayilikler vererek PANÇO SHOP’larımızı arttırmak amacındayız. Geçen yıl Ankara’daARMADA ve MİGROS Alışveriş Merkezlerinde birer; ayrıca İstanbul’da TEPE NAUTILUS Alışveriş Merkezinde de bir yeni mağaza açtık. Bu yıl da MERSİN’de ve KONYA’da birer PANÇO SHOP açıldı. Çok yakında iseMALTEPE CARREFOUR’da yeni bir mağazamızı açacağız. (Diğer mağazalarımız; CARREFOUR İÇERENKÖY, CAROUSEL, BAĞDAT CADDESİ, MALTEPE, PENDİK, ŞİŞLİ, PROFİLO, OLIVIUM OUTLET, BURSA ZAFER PLAZA VE İZMİT)

İnsan kaynakları politikamız;

Şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda; çalışanlar arasında fırsat eşitliği yaratarak, şeffaf ve açık bir yönetim politikası izleyerek, maddi ve manevi hakların korunmasını gözetmek ve çalışanlarımız için kariyer planlaması yaparak verimliliği en üst dizeye çıkarmak temel hedeflerimizdir.

İnsann kaynaklarının misyonu;

Tekstil sektöründe öncü bir kuruluş olan Panço Çocuk Giyim, çalışanların bireysel ve profesyonel girişimlerini tamamlamaları için her türlü imkan ve olanakları yaratır.

İnsan kaynaklarının vizyonu;

Çalışan memnuniyetinin devamını sağlayarak topluma karşı sorumlu, etik değerlere önem veren, bilgi beceri ve yetkinliklerini geliştirmeye açık, kuruluş değerlerini benimseyip yaşatacak kişileri kazandırmak ve aaramızda kalmalarını sağlamaktır.

Eğer sizde Panço ailesine katılmak istiyorsanız CV’nizi çalışmak istediğiniz pozisyonu da belirterek [email protected] adresine gönderebilir ya da aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Alokasyon Yöneticisiİstanbul Avr.
Kağıthane
Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanıİstanbul Avr.
Kağıthane

4 yorum

  1. Şanlıurfa piazza mağazanız için görüşme yaptım ama iş hayatım konusunda eksik bilği vermiştim pançoyu tercih etmem çalışma işhayatımın içinde bücürük çocuk giyimde vardı çalıştığım bir meslek olduğu içim tercih ettim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*