Özsüt İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Özsüt personel alımı ve iş başvuru formu

1938 yılında açılan Özsüt, kendini geliştirerek hem Türkiye hem de farklı ülkelere hizmet vermeye başlamış ve kısa süre içerisinde Ülkemizde 45 ilde 150 üzerinde, yurt dışında ise 4 şubeye sahip olmuştur. Firma ihtiyacına göre iş duyuruları yapmaya ve personel alımı gerçekleştirmeye devam etmektedir.

ÖZSÜT Hakkında

1938 senesinde İzmir Kemeraltı’nda kurulan Özsüt sadece yoğurt ve kaymak satışı yapan bir dükkân olarak faaliyetlerine başlamış daha sonra ise menüsüne tatlı çeşitlerini de ekleyerek büyümeye başlamıştır. Firma 1980 yılında ustalarıyla ve firmanın kurucusunun oğlu İbrahim Urlulu’nun ortaklığında gelişmeye devam etmiştir. İlk şubesini 50 yılın ardından Alsancak’ta açan firma 1996’lı yıllara gelindiğinde 6 şubesiyle gelişmesine devam etti. Bugünlerde tüm Türkiye ve Kıbrıs’ta 43 farklı şehirde 170’i aşkın bayileriyle 3000’in üzerinde personel çalıştırıyor.

ÖZSÜT çalışma şartları

Firmanın insan kaynakları, personel alımı yaparken her çalışanı değerlendirmede ve uyum programları uygulamaktadır. Firmanın çalışma saatleri hafta içleri sabah 08:00 ile 18:00 arasındadır. Üretim kısmında çalışanlar vardiyayla çalışmaktadır. Servis elemanları ise shift sistemiyle çalışmaktadır. Özsüt maaşları 2022 yılı için asgari ücret ya da bu miktarın biraz üstü ücretler dedir.

Özsüt iş başvuru formu

Özsüt’e başvuru yapmak istiyorsanız, güncel ilanları sürekli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Sirkülasyon halinde iş ilanı yayınlayan firma, hem kendi sitesinde hem de çeşitli kariyer sitelerinden duyurularını yayınlamaktadır. Bir ilan açıldığında ise öncelikle tüm detaylar incelenmelidir. Her birey bilgi ve tecrübelerinin uyumlu olduğu pozisyona başvurmalıdır. Uygun iş ilanınızı bulduğunda etkili ve güncel özgeçmiş kullandığınıza emin olmalısınız. Başvuru yaparken mutlaka bir ön yazısına sahip olmanız önemlidir çünkü kendinizi doğru ifade etmeniz durumunda mülakatlara çağrılma olasılığınız artmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Pazarlama Uzmanıİzmir

10 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*