Özdilek İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Sizde Özdilek kariyer fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz

Özdilek Holding Hakkında

Temelleri 1971 senesinde atılan Özdilek Holding, 50. Yılına doğru kuvvetli adımlarla ilerlerken, ilk günkü heyecanı ve inancı ile gelişimini sürdürmektedir. Özdilek, yenilikçi perspektif ve satın alan memnuniyeti üstüne kurulan temelleri ile faaliyet gösterdiği her alanda güvenli, dinamik ve önder bir marka olmayı amaclamaktadır. Özdilek Holding’in alaka alanları, mevzusunda uzmanlaştığı ev tekstili üretimi başta olmak üzere; besin ve enerji üretimi, perakende mağazacılık, sağlık merkezleri, kafe – restoran, beyaz perde, gezim, hava taksi işletmeciliği, alışveriş merkezleri, e – tecim, inşaat ve sigortacılıktır.

Özdilek Holding, perakende ve hizmet operasyonlarında 7.000 kişiyi aşan kadrosu ile yılda 70 milyon ziyaretçiye hizmet vermekle birlikte ev tekstilinde de milyonlarca bireyin hayatına dokunmaktadır. Müşterileriyle kurduğu duygusal ve samimi bağ, taviz vermediği kalite, müşteri odaklı yaklaşım, devamlı açınma ve mensuplarından müşterilerine kadar hissettirdiği dürüstlük çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Özdilek Holding, Ülkemizde ve global dünya için çalışmaya, kıymet üretmeye ve amatör ruhla profesyonel işlere imza atmaya devam etmektedir.

Yılın Mottosu;50 Yıllık Birikim Sürekli Gelişim Yarım asırdır edindiğimiz birikim, yenilikçi perspektif ve sürdürülebilir projelerle sürekli gelişim odaklı var olduğumuz bütün alanlarda hizmet veriyor; emin, dinamik ve öncü bir marka olarak, güvenli adımlarla gelişerek ilerliyoruz.

8 bin kişilik ekibimizle 50 senedir hizmet verdiğimiz sektörlerde ülkemiz için değer yaratmaya ve bu değerleri paylaşarak beraber yaşatmaya devam ediyoruz.
Rotamız Daima Çok Yönlü Hizmet

Ev tekstili üretimi başta olmak üzere, perakende mağazacılık, gıda ve enerji üretimi, sıhhat merkezleri, kafe restoran işletmeciliği, beyazperde, gezim, alışveriş merkezleri, e-ticaret, inşaat ve sigortacılık alanlarında güçlü adımlarla ilerlediğimiz bu yolda 50 yılı geride bıraktık. Yarım asırdır tüm bu alanlarda edindiğimiz birikimin ışığında ve sürekli açınma bilinciyle ilerlemeye devam ediyoruz.

Perakende ve Mağazacılık: Rotamız Daima Çok Yönlü Hizmet

Özdilek Holding’in 1967 senesinde Bursa Kapalı Çarşı’daki 30 metrekare havlu mağazasında süregelen perakende mağazacılık yolculuğu bugün, 14 alışveriş merkezi, 7 hipermarket, 9 departman mağazası, 141 ev tekstili mağazası ve Özdilekteyim.Com çevrim içi alışveriş sitesiyle “niteliğinden ödün vermeksizin, ihtiyacı karşılayacak her noktada müşterilerine kaliteli ürün ve hizmeti sunma amacı” sürmektedir.

Özdilek, ev tekstili ürünlerini, tüm bu noktaların yanı sıra 12 tanesi Ülkemizde’de olmak suretiyle toplam 20 bölge bayisi yoluyla yurt içinde 800, yurt dışındaysa fazlaca sayıda satış noktasında bulundurarak perakende mağazacılığa gerek kaliteli ürünleri gerekse öne çıkan hizmet anlayışıyla değer katmaktadır.

Özetle Özdilek markalı ürünlere, Ülkemizde’de bine yakın, yurt dışındaysa Arnavutluk, Irak, İran, Karadağ, Kıbrıs, Kosova, Lübnan, Romanya ve Rusya olmak üzere oldukca sayıda noktadan ulaşılabilmektedir.

Özdilek AVM’leri haricinde Bursa ili sınırları içerisinde bulunan Ataevler, Gemlik, Gürsu, İnegöl, Kaplıkaya, Mudanya ve Özlüce hipermarketlerinde her vakit taze, bolca muhtelif ürün gamı ve uygun fiyatlarla hizmet verilmektedir.

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Güvenlik GörevlisiBursa Başvur
Unlu Muamuller İmalat UstasıBursa İzmirBaşvur
Gıda MühendisiAntalyaBaşvur
Dijital Pazarlama UzmanıBursaBaşvur
Bilgi TeknolojileriAntalyaBaşvur
Özdilek İş Başvuru Forum İçin Tıklayınız

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*