Oxxo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

oxxo

Oxxo İş Başvuru Formu

Oxxo İş Başvurusu yaparak Oxxo’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Oxxo iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

A ve A Tekstil San. Paz. Ltd. Şti.
Misyon : Müşteri memnuniyeti ve varlığımızın sebebi olan müşterilerimize en yüksek kalitede hizmetin verilmesi OXXO’nun ödün vermeyeceği temel amacıdır. Bu amaca ulaşmada; Tüm çalışanlarımıza en alt kademeden üst yönetime kadar OXXO’da çalışmanın ayrıcalığını hissettirebilmek, insana yatırım yapmak, tüm çalışanlarımızın her konuda fikirlerini dinleyerek, kendimizi geliştirmek, yönetim kadromuzun tüm çalışanlarımızla iç içe ve ulaşılabilir olmalarını sağlayabilmek ilkelerini benimsedik.
Kuruluş yılı :1993
Merkez :Yenibosna , Merkez Mah. 29.Ekim Cad. No:33 Bahçelievler/İstanbul-Turkey
Şubeler ve diğer ofisler :İstanbul’da 8 ( İstinye Park , Şişli Cevahir ,Galleria, Capitol, Akmerkez, Beyoğlu, Carrefour, Maltepe Park ) ve Ankara’da 4 ( Cepa , Anka Mall, Karum ve Bahçelievler), Eskişehir’de  (Espark )  mağazalarımız vardır.
Sermaye Yapısı / Ortaklar : ”OXXO”, A ve A Tekstil San. Paz. Ltd. Şti. ünvanıyla, perakende satış yapmaktadır.
Yurtdışı Bağlantıları : OXXO markası ile ürünlerimiz mağazalarımızla eş zamanlı olarak Almanya, İsviçre, İsveç, Danimarka, Norveç, Avusturya, Finlandiya, Rusya, Polonya, Makedonya gibi Avrupa ülkelerine satılmaktadır.
Ürün ve Hizmetler : Tekstil sektöründe üretim yapan, Dünya insanlarına hizmet veren mağazalar zincirinde, müşteri memnuniyetini benimsemiş ve müşterimize giyim konusunda en iyiyi hedeflemiş bir kurumuz.

ÇALIŞAN PROFİLİ

Toplam Personel sayısı :90
Yönetici Sayısı :18

EĞİTİM DURUMU

İlköğretim :% 0
Lise :% 60
Üniversite :% 40
Master ve Üstü :% 0
Çalışanların Yaş Ortalaması : 25
Genel Tanım : ”OXXO”, A ve A Tekstil San. Paz. Ltd. Şti. ünvanıyla, perakende satış yapmaktadır.

OXXO Tekstil grubumuz içersinde ürünün tüketiciye direkt olarak ulaşımını sağlamak amacıyla faaliyete geçirilmiş olan mağazacılık grubudur. İlk OXXO mağazası Mayıs 1993’te Galleria Alışveriş Merkezinde açılmıştır. Bugün İstanbul’da 8 ( İstinye Park , Şişli Cevahir,Galleria, Capitol, Akmerkez, Beyoğlu, Carrefour ve Maltepe Carrefour) ve Ankara’da 4 ( Cepa , Anka Mall  Karum ve Bahçelievler), Eskişehir’de  (Espark )   mağazaları ile faaliyet göstermektedir. Türkiye içindeki OXXO mağazaları dışında Almanya, İsviçre, İsveç, Danimarka, Norveç, Avusturya ve körfez ülkelerinde Türkiye’deki mağazalarla aynı zamanda, aynı ürünleri OXXO etiketli olarak sunmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKA VE STANDARTLARI

Maaş Tipi :Net
Maaş Para Birimi : TL
Yıllık Maaş Sayısı :12
Enflasyon Ayarlaması :Ocak ayında yıllık enflasyon ayarlaması yapılmakta ve diğer dönemlerde  kişisel performans değerlendirmesi  uygulanmaktadır.
Öğle Yemeği :Şirket vermektedir.
Yol : Mağaza için dönüş servisi , merkez için gidiş-dönüş servisi vardır.
Haftalık Çalışma Saati : Mağazalarda haftanın 6 günü çalışma, Hafta arası 1 gün izin vardır.Merkez ofiste Cumartesi günleri saat 14:00 ‘e kadar çalışılmakta ve Pazar günü izin uygulanmaktadır.Her ayın 2 ve 4 üncü Cumartesileri çalışılmamaktadır.
Eleman Seçim Prosedürü<

 

Başvurmak için tıklayın.

4 yorum

  1. Gazi Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Tekstil Teknolojisi mezunuyum. Mağazacılık sektöründe 15 yaşımdan beri tecrübem var. Farklı 1yıl toker bebe 2 yıl okul kantininde ve 5 yılda Tchibo mağazasında çalıştım ekibinize katılmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*