OTİS İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Otis İş Başvuru Formu

Otis İş Başvurusu yaparak Otis’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Otis iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

OTIS’Lİ OLMAK
Çalışanlarımız en değerli varlığımızdır. BUGA OTIS ailesi olarak sektörümüzde lider olmanın gururunu taşıyoruz. Lideriz çünkü, müşterilerimizin sadece bugünkü ihtiyaçlarını değil, ileriki ihtiyaçlarını öngörerek çalışıyoruz.

BUGA OTIS; İstinye Merkez, Beylikdüzü Fabrika, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Adana Bölge Müdürlükleri ile toplam 550’yi aşkın çalışana sahiptir. Çalışan yaş ortalaması 32’dir.

BUGA OTIS sektöründeki lider konumunu müşterilerin sadece bugünkü ihtiyaçlarını değil, ileriye dönük ihtiyaçlarını öngören, Müşteri Memnuniyeti ilkesini benimsemiş yetenekli, üreten ve yaratan, dinamik çalışanlarına borçludur.

BUGA OTIS, çalışanlılarına gelişimlerini destekleyen, yetneek ve becerilerini en üst düzeye taşımalarına imkân sağlayan bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

İş Başvurusu
Tüm başvurularınız için özgeçmişlerinizi ik@otis.com adresine iletebilirsiniz.

Seçme ve Yerleştirme
BUGA OTIS’e yapılan tüm başvurular titizlikle incelenir ve kayıt altına alınır. Yıllık işgücü planlaması doğrultusunda veri tabanı ve verilen ilanlara başvuruda bulunan adayların özgeçmişleri değerlendirmeye alınır. İşe alım süreci tüm çalışanlarımızda aradığımız kurumsal ve pozisyona bağlı yetkinliklerin objektif olarak değerlendirildiği mülakatlardan oluşmaktadır. Tüm bu yetkinliklere ek olarak; eğitim, deneyim ve yabancı dil bilgisi gibi ilgili pozisyonun gerektirdiği nitelikler ve şirket kültürüne uyum aranmaktadır.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen başvurular, olası farklı pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bir yıl boyunca veri tabanında saklanır.

Staj Olanakları
BUGA OTIS bünyesinde stajlar yaz ve kış aylarında olmak üzere iki dönemde gerçekleştirilir.

Üniversite öğrencilerinin yaz dönemi için yapacakları başvuruları aynı yılın Nisan ayı sonuna kadar tamamlaması gerekmektedir. Meslek ve Ticaret Lisesi son sınıf öğrencilerinin kış dönemi için yapacakları başvuruları en geç ağustos ayı sonuna kadar kabul edilir.

Organizasyonunun ihtiyaçları dahilinde yapılan yerleştirmeler, staj dönemi başlamadan önce belirlenerek öğrencilere bildirilir.

Staj başvurunda bulunan öğrencilerin, İş Başvurusu menüsündeki ik@bugaotis.com.tr adresine yaptıkları başvurularda çalışma tipini ‘Staj’ olarak belirtmeleri gerekmektedir.

Başvuru yapan öğrenciler, İnsan Kaynakları Bölümü ile yapılan mülakatlar doğrultusunda staja kabul edilir. Staj süresince öğrencilerin performans ve gelişimleri takip edilerek, şirkete değer katabilecek yüksek potansiyelli öğrencilere çalışma imkânı sağlanır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Genel Başvuruİstanbul (Tümü)
Servis Teknisyeni- İstanbulİstanbul (Tümü)
Servis Teknisyeni- FethiyeMuğla
Servis Satış Uzmanı- İstanbulİstanbul(Avr.)
Üretim Yöneticisi- Elektrikİstanbul(Avr.)
Sales Specialist – New Projects (İstanbul)İstanbul (Tümü)
General Applicationİstanbul (Tümü)
Export Specialistİstanbul(Avr.)
Quality Specialist / Continuous Improvementİstanbul(Avr.)
Stajyerİstanbul (Tümü)
Teknik Ressamİstanbul(Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*