Odeabank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ODEABANK ÇALIŞMA ŞARTLARI VE STAJ İMKÂNLARI

Anonim şirketlerden biri olan Odeabank, yeni işe alımlar yapmaya devam ediyor. Odeabank, banka memurundan, çaycı-temizlik personeline kadar birçok farklı alanda açık iş ilanı duyuruları yapıyor. Sizde aşağıda belirttiğimiz bilgilere göz atabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Odeabank Hakkında

Odeabank, Bank Audi’nin Türkiye’de bulunan %100 iştiraki olarak kurulmuş anonim bir şirkettir. 2012 yılında faaliyete geçen banka, ilk şubesini ise yine 2012 tarihinde İstanbul’da açmıştır. Şuan 47’yi aşkın şubesi bulunan banka Türkiye genelinde hizmet sağlamaktadır. Genel olarak bireysel, kurumsal, ticari ve KOBİ bankacılığı alanında hizmetlerini sürdürmektedir. 1500 çalışan bulundurmaktadır. Ayrıca Odeabank 2020 yılı verilerinde 32 milyon net kar açıklaması ile %9 büyüme göstermiştir.

Odeabank Çalışma Saatleri

Odeabank hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında mesai sürdürtmektedir. 12.30-13.30 saatleri arasında 1 saatlik öğle arasına sahip Odeabank’ta hafta sonu mesaisi yoktur.

Odeabank Çalışma Ortamı

Ferah ve sakin tasarıma sahip binalarda çalışma koşulları sağlayan Odeabank, merkezi konuma sahip şubeleri sayesinde ise personellere avantaj sağlamaktadır.

Odeabank Kariyer Fırsatları

Odeabank kendi bünyesinde performans odaklı olarak terfi yükselmeleri yapmaktadır. Bunun dışında da sürekli olarak iş alımı duyurmaktadır. Açık olan bazı iş ilanları ve tanımları aşağıda mevcuttur.

Odeabank Kariyer

  • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi: Telefon, mail vb. İletişim kanalları ile müşterilere yardım eden müşteri temsilcisi müşterilerin sorunlarını çözmektedir.  
  • Temizlik görevlisi: Odeabank şubelerinde gerek duyulan temizlik işlemlerini gerçekleştirmek
  • Çaycı: Odeabank bünyesindeki personel ve diğer kişiler için gerekli ikramları hazırlamak

Odeabank Staj İmkânları

Üniversite 3. ve 4. Sınıf Bankacılık veya Finans bölümü okuyan öğrenciler için staj imkânı sunan Odeabank, yılın belli dönemlerinde staj duyuruları yayınlamaktadır.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

Staj başvuruları için kendi web sitesini, iş ilanları içinse çeşitli kariyer sitelerini ve kendi web sitesinin insan kaynakları bölümünü kullanmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Başvuru İçin Lütfen Tıklayınız.

NoPozisyonlarLokasyon
1Gişe Yetkilisiİstanbul(Avr.)

1 yorum

  1. 1978 istanbul dogumluyum meslek lisesi elektrik bolumu mezunuyum KOCAELIgebzede ikamet etmekteyim daha once calistigim sirketler datem iletisim ve otomasyon sistemleri a.s 1997/2000 kutel elektrik otomasyon ltd 2003/2007 yaka elektrik tahattut ltd 2007/2010 belgin madeni yaglari a.s 2011/2012 egs otomasyon elektrik elektronik ltd sti 2012/2014 calistigim firmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*