Nobel İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Nobel İlaç Firması Hakkında

1964 senesinden bu yana uluslararası pazarda aktif şekilde hizmet veren Nobel İlaç, global çapta güvenilir firma olmak hedefiyle hizmet vermektedir.

Son yılarda en hızlı büyüme gösteren 100 firma arasında bulunmakta olup, Türk ilaç firmaları içinde ihracatta birinci sıradadır. Merkezi Ümraniye’de olup Düzce’de üretim tesisi vardır. Antiviral ilaçlar, soğuk algınlığı ilaçları, ağrı kesici ve antiromatizmal ilaçlar, sindirim sistemi ilaçları, onkoloji ilaçları, ağrı kesici ve antiromatizmal ilaçlar dahil birçok ürünü vardır.

Hem yurt içi hem de yurt dışı hizmet veren Nobel İlaç, ekonomik ilaç alternatifleri sağlamaktadır.

Nobel İlaç Firması İş Başvuru Formu

Nobel İlaç yılın farklı zamanlarında işe alımlar yapmaktadır. Bunlar hem Kariyer.net hem de Linkedın üzerinden görülebilmektedir. Eğer Linkedin aracılığıyla iş başvurusu sağlamak istiyorsanız, öncelikle söz konusu platformda bulunan hesabına girmeniz ve iş ilanlarını görüntülemeniz gerekir.

Sonrasında ise size en uygun pozisyonu seçebilir, hemen başvurun butonu aracılığıyla işlem yapabilirsiniz. Ancak öncesinde gerekli değerlendirmeleri bilgi ve yetkinlikleriniz ölçüsünde sağlamanız önerilir.

Nobel İlaç Firması İş İlanları

Nobel İlaç iş başvuruları Kariyer.net üzerinden de alınmaktadır. Yılın farklı zamanlarında verilmekte olup buraya kaydolduktan sonra gerekli başvuru işlemleri kısa sürede yapılabilir. Online başvuruları tamamladıktan sonra, mülakat hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için beklemeniz gerekir.

İnsan kaynakları yetkilileri kendi bilgilerinizle uyumlu bir pozisyona başvurduğunuz takdirde size geri dönüş sağlayacaktır. Tüm süreçleri geçmek, kabul edilmenize olanak tanır.

Nobel İlaç Firması Açık Pozisyonlar

Nobel İlaç firması tarafından işe alım yapılan çok sayıda pozisyon vardır. Bunlar gereksinimleri ölçüsünde dijital platformlar aracılığıyla duyurulmaktadır. Söz konusu platformları takip ederek hem ayrıntılı bilgi alabilir hem de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bunlar size uygun olmalıdır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Kalite Kontrol UzmanıDüzce
Analitik Arge Uzman YardımcısıDüzce
Yardımcı Tesisler TeknikeriTekirdağ
Çerkezköy
Mekanik Bakım TeknisyeniTekirdağ
Çerkezköy
Depo PersoneliDüzce
Kalite Kontrol TeknikeriDüzce
Elektrik TeknisyeniTekirdağ
Çerkezköy

1 yorum

  1. MERHABA.KİMYAGERİM.İST TEKNİK ÜNV.DOKTORA ÖĞRENCİSİYİM.NUMİL GIDA 7 YILDIR RUHSATLANDIRMA UZMANI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.İLAÇ MEDİKAL BESLENMA VBG İŞ DENEYİMİM VAR.ÇOK DAHA FAZLA DENEYİM İÇİN POZİSYON DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM.İNGİLİZCEM MÜKEMMEL BÜRO BECERİLERİM MÜKEMMEL. YENİ TEKLİFLER VE POZİSYONLARA AÇIĞIM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*