Mudo İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Sizde MUDO kariyer fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz;

Mudo İş Başvuru Forumu

Mudo, 1964 senesinde Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda, 12 metrekarelik bir dükkânda dünyaya gelmiştir. O yıllarda ki uluslararası moda trendlerini takip ederek dünya modasını yansıtan ürünleri müşterileri ile bir araya getirmiştir. Türk hazır giyim, mobilya ve dekorasyon perakendeciliği sektörlerinde, kuruluşundan itibaren her vakit kalite ve farklılık prensipleri doğrultusunda ilerlemiş, hayata geçirdiği cesur girişimleri ile pek fazlaca hazır giyim ve ev dekorasyon markasının doğuşuna öncülük ederek Mudo Collection, Mudo FTS64, Mudo Accessoires ve Mudo Concept markalarını başarıyla büyütmektedir.

Yaptığı yürekli ve yenilikçi girişimlerle Mudo, Ülkemizde özellikle gençler arasında moda anlayışının gelişmesini sağlamıştır. 1967 senesinde Ülkemizde’de ilk baskılı tişört satışını gerçekleştirmesi ile sektörde ayrım yaratan değişimlere öncü olmaya daha o tarihlerde adım atmıştır. 1987 senesinde uygar, huzurlu, kaliteye ehemmiyet veren ve giyimine itina gösteren, 25 yaş üstü çalışan kadın ve erkeklere yönelik Mudo Collection markasını yaratmıştır. 2005 senesinde 18-24 yaş arası gençlere hitap eden Mudo FTS64 markasını kurarak gençlerin üniforması olma yolunda bir yeniliğe imza atmıştır. Aynı yıl hazır kıyafet markalarının tamamlayıcısı olan Mudo Accessoires markası da kurulmuştur.

2007 yılında Ülkemiz’de e-ticaret alanında da sektörüne öncülük ederek online mağazacılıkta ilklerin arasında yer alan www.Mudo.Com.Tr satışa açılmıştır.

Bunların yanı sıra Mudo, 1993 senesinde Beyoğlu’nda Mudo Pera adı altında minik bir aksesuar ve hediyelik mağazası açmıştır. Müşterilerinin beğenisi ve desteği ile gelişen bu girişim, Dünya üzerindeki tasavvur trendlerini takip ederek ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak “Ev ve ömür için her şey”i sunmayı ilke edinen yeni bir markaya, Mudo Concept’e dönüşmüştür. Bugün Mudo Concept müşterilerine iç ve dış mekân mobilyadan, aydınlatmaya, banyo ve mutfak mamüllerinden, ev tekstiline, dekoratif ürün seçeneklerinden sayısız hediyelik seçkisine uzanan on binlerce alternatif sunmaktadır. 2001 senesinde Maslak Mudo Concept mağazası ile de Tu¨rkiye’nin bu denli geniş kapsamda koleksiyonu tek çatı altında buluşturarak hizmet veren ilk mağazası olmuştur.

Farklı zevklere hitap ederek, giyimden aksesuara binlerce çeşit ürüne sahip Mudo bugün Ülkemiz’de 29 ilde, 129 mağazası ve KKTC, Azerbaycan, Özbekistan ve Bulgaristan’da açılmış 5 yurtdışı mağazasıyla Ülke perakendesinin öncü firmaları içinde yoluna devam etmektedir. Modern, rahat, her vakit kaliteli ve farklı olma prensipleri doğrultusunda müşterilerine erişilebilir ürünler sunmayı hedefleyen Mudo, sezona damgasını vuran ürünlerini her koleksiyonuyla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Linki
MimarBodrum Muğla Başvur
Dış Stajyerİstanbul Başvur
Mağaza MüdürüMuğla Marmaris Başvur
Satış Danışmanı Muğla Bodrum Başvur
Kasiyer Muğla Bodrum Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*