Mitaş Endüstri Sanayii İş Başvuru İş İlanı 2022

Mitaş Endüstri ve Sanayii  

1955 yılında kurulan MİTAŞ Madeni İnşaat İşleri Türk A.Ş. ile iş dünyasındaki yolculuğuna başlayan MİTAŞ Grup, bugün bünyesindeki şirketler ile enerji, telekomünikasyon, aydınlatma, savunma ve kimya sektörlerinde küresel ölçekte faaliyet göstermektedir. Yönetim merkezi Ankara’da olan MİTAŞ Grup, Ankara, İzmir, İzmit ve İtalya’da üretim tesislerine sahiptir. Bugüne dek ürünlerini 5 kıtada 135’ten fazla ülkeye ihraç etmiş olan MİTAŞ Grup halen aşağıda belirtilen şirketleri ile faaliyet göstermektedir. Mitaş Yatırım A.Ş: MİTAŞ Grup şirketlerinin ana hissedarıdır. Grubun mali işleri, insan kaynakları, hukuk, kurumsal yönetim altında iç denetim, iç kontrol süreçlerinin tasarım ve uygulamalarını, marka tanıtım çalışmalarını güncel yaklaşım ve tüm grup firmalarının ihtiyaçlarını dikkate alarak yürütmektedir.

  • Mitaş Enerji ve Madeni İnşaat İşleri Türk A.Ş.: Grubun Türkiye’de ve dünyada en çok tanınan lokomotif firmasıdır.
  • Mitaş Endüstri San. Tic. A.Ş.: Grup bünyesindeki birçok operasyonun birleştiği ana firmamızdır. Enerji, aydınlatma, telekomünikasyon, ulaştırma, reklam ve sinyalizasyon gibi alanlarda kullanılan kafes, poligon ve dairesel tip direkler ile trafo merkezleri, solar enerji santralleri ve diğer endüstriyel çelik yapıların tasarım ve üretimi ile galvaniz kaplanması bu firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Türkiye’nin en büyük otomatik toz boya tesislerinden birine sahip olan boya tesisimiz bu firmamız bünyesinde faaliyet göstermektedir.
  • MİTAŞ Cıvata San. ve Tic. A.Ş.: Bağlantı elemanlarının pazarlama, satış, imalat ve galvaniz kaplanması konusunda faaliyet göstermektedir.Mitaş Cıvata; farklı standart, kaplama ve kalitelerde cıvata, ankraj, saplama, sonsuz dişli, somun ve rondelaların üretimini yapmakta olup, enerji nakil hattı, makine, inşaat ve çelik konstrüksiyon sektörlerine hizmet sunmaktadır.
  • MİTAŞ Poligon Demir Çelik Endüstri A.Ş.: 2017’de grubumuza dahil olan İtalya’daki üretim noktamız bu firmamız altında faaliyet göstermektedir. Roma yakınlarında Frosinone bölgesindeki fabrikasında aydınlatma, haberleşme ve enerji sektörlerine yönelik poligon ve dairesel tip direklerin tasarım ve üretimini gerçekleştirmektedir
  • MİCHA Galvanizli Çelik Konstrüksiyon San. A.Ş.: Fransız FAYAT GRUP ve bu gruba bağlı enerji iletim hatları üreticisi Charignon ortaklığıyla kurulan şirketimiz, İzmir Aliağa bölgesinde faaliyet göstermektedir. Enerji iletim ve dağıtım hatları direklerinin üretim ve galvanizini yapmakta, dünyanın beş kıtasına teslim etmektedir. Aynı zamanda bölgedeki firmalara da galvaniz kaplama hizmeti vermektedir.
  • MİTAŞ Taahhüt İnşaat A.Ş. (MEPC): Enerji iletim hatlarının ve trafo merkezlerinin mühendislik, tedarik ve inşaatı (EPC) işlerine yönelik anahtar teslim projelerde Ankara merkezli olarak faaliyet göstermektedir.
  • Mitaş Kompozit Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.: 2019 yılında grubumuza dahil olan bu firmamız kalifiye personeli ve son teknoloji ürünü makine ve ekipmanlarla kompozit direk, boru ve profil üretimi hizmetlerini vermektedir.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linkten Başvuru Yapabilirsiniz.

2 yorum

  1. Saygılar sizlerle yurt içi veya yurt şantiyelerde çalışmak hazır beton camiasında 20 yilldir görev yapmaktayım mobil ve sabit beton santrallerinde yeterli bilgi ve beceriye sahibim saygılar 05443208700

  2. Efendim Ben Ramazan Gümüş sızın şoföre ihtiyacınız varsa çalışmak isterim sizinle kısa bilgi vereyım E ehliyetim var src piskoteknik ve 2 yıl belediye şoförüydüm deneyimim var Gaziantep te yaşıyorum telefon numaram 05526446527

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*