Metro Türkiye İş İlanları ve İş Başvuru formu

Metro Türkiye Hakkında;

METRO; self servis, iş yaşamına yönelik toptan satış alanında dünya lideridir ve dünyanın kabul edilen internasyonal tecim ve perakende şirketlerinden kabul edilen METRO Group’un en büyük satış bölümüdür. Merkezi Almanya’da bulunan METRO, 1990 yılında bizim ülkemizde faaliyete geçti.
METRO Türkiye, minik perakendeciler, oteller, restoranlar ve catering firmaları (HoReCa), kurumsal, KOBİ’ler, her türlü yazıhane, firma ve kurumlar ve özgür meslek sahipleri şeklinde profesyonel müşterilere hizmet vermektedir.
Tek bir noktadan satın alma deneyimi ve geniş ürün yelpazesi sunan METRO, hali hazırda bizim ülkemizde 21 ilde 37 mağazası ile hizmet veriyor. METRO’da kayıtlı iş müşterileri, gıda ve gıda dışı mamüller için tek bir çatı altında, en düşük fiyatlarından yararlanırlar. METRO; hız, verimlilik ve mükemmel müşteri hizmetleri sağlamak için oldukça sayıda özel toptan çözüm sunmaktadır.
Metro Türkiye, 4.500’den fazla mensubu ile dev gibi bir aile! Siz de bu güçlü ekibin bir parçası olabilir ve işimizi beraber büyüterek daha ileriye götürme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Metro Türkiye kadrosu olarak sürdürülebilir iş büyümesini hedefliyoruz ve bunun ancak çalışanlarımızla gelişme ile olası olduğuna inanıyoruz. Örneğin, verimliliğin artması amacıyla çalışanlarımızı ödüllendirme sistemlerimizin yanı sıra, satın alan hizmetlerinde mükemmelliği sağlamayı amaçlıyoruz. Hedefli yatırımlar yapıyor ve mevcut mağazalarımızda alan bazında satışların geliştirilmesine katkı sağlıyoruz.
Devamlı gelişimimiz, geleceğinize öngörülebilir, olumlu bir görüş açısı ile yeni başarı hikayelerinin parçası olma şansı sunarken, yeni pazarlar geliştirmek ve firma bünyesinde harika kariyer fırsatlarının kapılarını aralamanızı hedefliyoruz.
İnsan odağında kurguladığımız hizmet ile farklılaşan toptancılık işimiz için uzun vadeli başarımız, çalışanlarımızın yetkinliklerine, becerilerine, motivasyonlarına ve kararlılıklarına dayanır. Mağaza ve genel müdürlüklerimizin öğrenim ve açınma fırsatları sunan planları hakkında daha çok malumat edinebilirsiniz. Ayrıca Metro Potentials programı ile farklılaşan öğrenme fırsatlarını keşfedebilirsiniz.

Açık Pozisyonları;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Performans Analiz Uzmanıİstanbul AvrupaBaşvur
Saha Satış Müşteri YöneticisiMalatya Başvur
İnsan Kaynakları Uzmanıİstanbul Avrupa Başvur
Mağaza Yöneticisiİstanbul İzmir Ankara Kocaeli Manisa Tekirdağ Erzurum Sivas Antalya Başvur
Muhasebe Uzmanıİstanbul Avrupa Başvur
Şarap Bölümü Elemanıİstanbul Avrupa Başvur
Tezgahtarİstanbul Tümü Başvur
Engelli Reyon ElemanıBalıkesirBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*