MediaMarkt Türkiye İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Mediamarkt Türkiye Hakkında;

Avrupa’nın bir numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, 50 yıllık birikimiyle 14 ülkede 1000’den fazla mağazası ve 65 bini aşkın mensubu ile 900 milyonun üstünde müşterisine hizmet veriyor. Media-Saturn Holding’e bağlı MediaMarkt,  satış öncesi ve sonrası üstün hizmet anlayışıyla hizmet verirken dünya markalarını tüketiciyle bir araya getiriyor. Türkiye’de hizmete başladığımız 2007 Eylül ayından bu yana kesintisiz büyümemizi sürdürüyor, mağazalarımızın yanı sıra İstanbul’un kalbinde yer edinen genel merkez ofisimiz ile faaliyet gösteriyoruz. Türkiye’nin aleni ara bir numaralı tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle mağaza yatırımlarına durmaksızın idame eden perakende devi; toplam 177 bin metrekarelik mağaza alanında hizmet verdiği müşterilerini mağaza içi mağaza, kent mağazaları benzer biçimde farklı konseptler ve Akıllı Kiosklar, Deneyim Alanları benzer biçimde uygulamalarla geleceğin perakende dünyasıyla tanıştırıyor.

İNSAN:

“Kendine iyi mi davranılmasını istiyorsan diğer başkalarına da daima o biçimde davran.”

• Her şeyin temeli insandır

Motive edilmiş, kabiliyetli ve sevinçli çalışanlara sahip olmak, başarının temel şartıdır. Bu nedenle en temel anlayışımız herşeyin temelinin insan olmasıdır.

• Media Markt’ta hepimiz önemlidir.

Çalışana hürmet en önemli unsurlardan biridir. Her çalışanın kişilik, beceri ve becerilerine saygı gösteririz. Her bir çalışan bir bütünün ayrılmaz parçasıdır ve birey olarak değerlidir.

• Öğrenen, Gelişir.

Çalışanlarımızın şahsi gelişimi bizim için önemlidir. Onların eğitimini geleceğe dair yatırım olarak görüyoruz.

GÜVEN:
Güven olmadan iş birliği olmaz.

Güven, etkin bir iş birliğin temel ihtiyacıdır. Bu nedenle çalışanlarımızın güvenini kazanmak bizim için fazlaca önemlidir. Samimiyet, Tartışma Kültürü ve Doğruluk bu alandaki en mühim değerlerimizdir.

Özgürlük ve Sorumluluk:
Hatadan korkma. Çalışana zaman tanı.

Bireylerin kendilerini geliştirmesi ve firma kuralları dahilinde kendilerine hata payı tanınması felsefemizin bir temelidir. Hataların tolere edilmesiyle, çalışana hatalarından ders alma fırsatı verilir.

Sorumlulukları delege etmek firma temel değerlerimiz içinde önemli bir yer verilmiştir. “Düşünen”, bir diğer değimle “Girişimci” çalışanlar istiyoruz. Bu nedenle her çalışan beceri ve becerileri çerçevesinde sorumluluk almaya hazır olmalıdır.

BAŞARIDAN ZEVK AL!

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Satış Danışmanıİstanbul Beylikdüzü Başvur
Satış Danışmanı KonyaBaşvur
Kasiyerİstanbul PendikBaşvur
Satış Danışmanı AydınBaşvur
Satış Danışmanı Adana Adana Optimum Avm Başvur
Satış Danışmanı Denizli Denizli Teras ParkBaşvur
Satış Danışmanı Ankara  Atlantis Avm Başvur
Satış Danışmanı İzmir Point BornovaBaşvur
Satış Danışmanı İzmir Optimum Başvur
Kasiyer İstanbul İstanbul OptimumBaşvur
Satış Danışmanıİstanbul Bayrampaşa Forum AvmBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*