Mavi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Mavi Hakkında;

MAVİ
1991 senesinde İstanbul’da kurulan ve denim uzmanlığından aldığı güçle küresel moda dünyasında laf sahibi bir lifestyle markasına dönüşen Mavi; Türkiye, ABD, Kanada, Almanya, Rusya ve Avustralya’nın aralarında bulunmuş olduğu 35 ülkede 440’ı Mavi shop olmak suretiyle ortalama 5.500 noktada müşterileriyle buluşuyor.
Perfect Fit anlayışıyla müşterilerinin hayat tarzına, vücuduna ve kalite beklentisine mükemmel uyan jean’ler tasarlayan Mavi, 2019’da ortalama 9,7 milyon adet jean satışıyla dünya premium jean markaları arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Mavi’nin küresel satışlarında, denim ürünler kategorisi %44, lifestyle giyim kategorisi %56 hisse alıyor.
Mavi bugün, dünyanın en mühim moda merkezlerinde kendi perakende ağının yanı sıra Bloomingdale’s, Nordstrom, Peek&Cloppenburg, Simons, Amazon, Zappos.Com, Zalando.Com ve David Jones gibi dünyaca meşhur zincir mağazalar ve online kanallarda satışa sunuluyor. 2019 yılındaki satışların %66’sı perakende, %28,9’u toptan, %5,1’i e-tecim kanalından geliyor.
All Blue adını verdiği global stratejisini ‘‘kaliteyle sürdürülebilir gelişme” üzerine kuran şirket, insan, inovasyon, dinamizm ve doğadan güç alan değerleriyle markasını geleceğe taşıyor. Kalbi denim ile atan ve dünyanın en iyi, en inovatif jean’lerini geliştirmek için tutkuyla çalışan Mavi’nin sürdürülebilir büyümesinin ardındaki en temel değer ‘’kalite odaklılık’’. İnsana olan saygısı, inovasyon tutkusu, hep veriye ve verimliliğe dayalı iş yapış şekilleriyle Mavi yaptığı her işe standardını katıyor.
Güvenilir marka algısıyla yüksek kalite/doğru fiyat konumlandırması imkanı bulan Mavi’nin pazar konumu, hazır giyim orta üst ve premium ürünler segmenti arasında bulunuyor. Türkiye’de sınıfının en iyisi olarak değerlendirilen ve 8,2 milyon üyesi bulunan satın alan sadakat programı Kartuş, alan kişi verilerini analiz etme ve değerlendirmenin öncelikli aracı olarak görülüyor. Son iki yıldır yaklaşık 5,8 milyon etken üyesi bulunan ve her sene 1 milyonun üstünde yeni alan kişi kazanan program, perakende işlemlerinin %82’sinde kullanılıyor. Özellikle modayı yakından takip eden genç yetişkinler arasında kuvvetli bir marka algısına haiz olan Mavi, pazarlama iletişiminde küresel ve milli çapta ünlülerle ortaklaşa iş yapıyor.
Denim pazarındaki öncülüğüyle dikkat çeken markanın yazışma stratejileri, urun geliştirme uzmanlığı ve müşteri verileriyle ahenkli olarak şekilleniyor. Dünya genelinde 4.086 çalışanı bulunan Mavi, birçok değerlendirme platformu tarafınca en iyi işverenler içinde gösteriliyor.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Ürün Geliştirmeİstanbul AvrupaBaşvur
Kumaş Geliştirme Sorumlusuİstanbul AvrupaBaşvur
Eğitim Yöneticisiİstanbul AvrupaBaşvur
Kadın Satış Elemanıİstanbul AvrupaBaşvur
Mekan Planlamaİstanbul AvrupaBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*