Mars Lojistik İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Mars Logistics personel alımı ve iş başvuru formu

Mars Logistics yurtdışı ve yurtiçi için personel alımlarına devam ediyor. Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo, Mars Sigorta, Mars Logistics S.A.R.L, Mars Logistics Europa SA ve Mars Logistics France S.A.S şirketlerini bünyesinde bulunduran dev firma onlarca iş ilanı açıyor ve personel alımları için mülakatlarını gerçekleştiriyor.

Mars Logistics hakkında

Tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunulduğu bir grup şirketi olarak faaliyet gösteren dev firma 1.9000’ün üzerinde personeli ile hizmet politikası güzen organize bir kurumdur. Mars Logistics merkezi İstanbul Güneşli’de olmak üzere Hadımköy, Tuzla, Tepeören, Esenyurt, Başiskele, Bursa, İzmir, Manisa, Adana, Ankara, Eskişehir, Mersin, İskenderun, İstanbul Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı, Gaziantep ve Afyon’da, yurtdışında ise Barselona, Madrid, Irun, Lüksemburg, Trieste, Guangzhou ve Shanghai’da şubeleri ile hizmetine tam gaz devam etmektedir.

Mars Logists personel işe alım süreci nasıldır?

İnsan kaynakları işe alım sürecinde Din, Dil, Irk, Cinsiyet ve Engelli ayrımı yapmadan fırsat eşitliliği ilkesi ile işe alım yapmaktadır. İşe alım süreciniz iş başvurusunu yapmakla başlayarak Mülakat, Test ve İş teklifi ile gerçekleşmektedir. İş Başvurusu yapan adayları kendilerine en uygun olabilecek ve şirketin en yüksek performansı alabileceği pozisyonlara yerleştirmeye çalışmaktadır.

Mars Logistics’e iş başvurusu nasıl yapabilirim?

Müşteri odaklı uzman kadrosu ile mükemmellik yaklaşımında hizmet üreten global firma, insan kaynakları politikaları ve etik değerleri çerçevesinde işe alım süreci geçirmektedir.  Amacı, firmanın stratejileri doğrultusunda doğru çalışanı doğru zamanda seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir.

Bunun yanı sıra, yeni mezun, dinamik ve başarılı gençleri tanımak ve şirketine kazandırmak amacıyla üniversitelerin düzenlediği Kariyer Günleri’ne katılan Mars Logistics bu organizasyonlarda da iş başvurularını kabul etmektedir. İş ilanları kariyer.net üzerinden yayınlanmaktadır. İş başvurularının kariyer.net aracılığıyla yapılması tercih edilmektedir. Genel başvurular ve staj için özgeçmişi içinse firma ik@marslogistics.com adresine gönderim yapılmasını istemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*