LTB İş İlanları ve İş Başvuru Formu

LTB İş Başvuru Formu ve İş İlanları;

Sizde LTB kariyer fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz

LTB Jeans 1994 yılında İstanbul’da kurulan bir kot ve tekstil markasıdır. 1948 yılında kot üretimi için kurulan Çak Şirketler Grubuna aittir. Ayrıca marka yılda 17 milyon tekstil ürünü üretmektedir.

Markanın 38 tanesi İstanbul’da olmak üzere Türkiye’de 114 mağazası bulunmaktadır. Ayrıca markanın 18 mağazasıda dünyanın farklı ülkelerinde ve şehirlerinde bulunmaktadır:

MAĞAZALAR ARTIYOR: LTB’nin İtalya, İspanya, İngiltere, Hollanda gibi moda markalarının zor kabullenildiği çok sofistike pazarlarda bile kendine yer bulduğunu belirten Fatih Çakoğlu, son aylarda Dubai’de 3, Moskova’da 4 mağaza açtıklarını söyledi. Çakoğlu, Los Angeles’ta iki ay içerisinde bir mağaza açacaklarını da vurguladı. Fatih Çakoğlu, 14 farklı ülkede 34 mağazaları olduğunu belirterek, tüm dünyada 7 bin 500 satış noktasına ulaştıklarını kaydetti. LTB’nin yaygın bir satış ağı oluşturduğunu belirten Çakoğlu, “Altı ay içerisinde Barcelona, Milano, Londra ve Kopenhag’da mağaza açacağız. Bir yıl içerisinde de Tokyo ve Shanghai’de de LTB mağazası olacak. Japonya’da 80 satış noktasındayız. Kore’de 50 satış noktasında varız. Samsung’un tekstil birimi bizim bütün distribüsyonu yapıyor” dedi.

5 YILLIK PLAN: Çakoğlu, LTB’nin 5 yıllık planlarını ise şöyle anlattı: “Avrupa ve Kuzey Amerika’daki ağırlığımızı Güney Amerika’ya taşıyacağız. Brezilya, Arjantin, Şili’de satış noktalarımız var ama distribüsyon ağını kuvvetlendirip daha çok satış noktasına ulayacağız. Sonra kendi mağazalarımızı açacağız.”

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Türkiye Mağazalar Satış DanışmanlarıTürkiye GeneliBaşvur
Mağaza Yetkili Yardımcısıİstanbul Tümü Başvur
Yetkili YardımcıTürkiye Geneli Başvur
TasarımcıTürkiye Geneli Başvur
Aksesuar Tasrımıcısıİstanbul Avrupa Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*