Liv Hospital Hastaneleri İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Liv Hospital Hastanesi İş Başvurusu

Leading International Vision kelimelerinin baş harflerinden meydana gelen Liv Hospital, sağlığın geleceği anlayışı ile 2013 yılından bu yana hizmet vermektedir. Uluslararası standartlarda sağlık hizmetlerini, uzman kadrolarıyla kişiye özel şekilde vermektedir. Özel misafir deneyimi ve bakım hizmetleri ile gelişmiş hizmetleri bulunmaktadır.

Türkiye kapsamında beş hastanesi olan kurum İstanbul’un Ulus ve Bahçeşehir semtlerinde bulunmaktadır. Ayrıca Ankara, Samsun ve Gaziantep’te de şubeleri yer almaktadır. Personelinin yönetimsel ve mesleki alanda geliştirebilmek için her kademede gerekli eğitimleri, imaları sağlamaktadır. Bu doğrultuda sürekli büyüyen kurum, her yıl birçok hasta ve hasta yakını tarafından tercih edilmektedir.

Liv Hospital İş Başvuru Formu

Liv Hospital gelişen yapısını destekleyebilmek için iş ilanları vermektedir. Böylece hastalara daha iyi, kesintisiz sağlık çözümleri sunmaktadır. Bünyesinde çok sayıda birim olması sebebiyle, ilanlar yılın farklı zamanlarında değişik pozisyonlara yönelik duyurulabilmektedir.

Özel bir sağlık kurumu olduğu için ilanlar kendi sitesi üzerinden takip edilebilir. Kapanma tarihleri olduğu için sürekli takip etmek, daha doğru sonuçlar sunacaktır.

Liv Hospital İş İlanları

Liv Hospital iş ilanı verirken online platformları kullanmaktadır. Bu kapsamda Kariyer.net üzerinde hala güncel olan ilanlar vardır. İş arayan kişiler burası aracılığıyla hem kontrolleri hem de başvuruları gerçekleştirebilmektedir.

Müracaat yapabilmek için önce Kariyer.net üyesi olmanız gerekir. Ardından da CV güncelledikten sonra ilgilendiğiniz duyuruya başvuru gerçekleştirilir. Gerekli incelemelerin yapılması ardından, Liv Hospital insan kaynakları uygun olduğu adaylar ile irtibat kuracaktır.

Liv Hospital Açık Pozisyonlar

Kariyer platformları üzerinden gerçekleştirilen iş başvuruları ilk adım şeklinde yapılmaktadır. Bundan sonra uygun adaylar seçilerek mülakat için davet edilmektedir. Böylece yeni bir süreç başlar. İşe alımın tamamlanması ve teklifin yapılması için adayların hepsini geçmesi gerekir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Servis Hemşiresiİstanbul(Avr.)
Beşiktaş
HemşireAnkara
Depo GörevlisiAnkara
Engelli Personelİstanbul(Avr.)
Engelli Personelİstanbul(Avr.)
Beşiktaş
Mütercim-Tercümanİstanbul(Avr.)
Beşiktaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*