Limak İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Limak Personel Alımları ve İş Başvurusu

Yurt dışında aldığı projelerle adından söz ettiren ve ünlü bir inşaat firması olan Limak, yeni projeler için personel alımı yapacağını açıkladı. Limak İnşaat insan kaynakları departmanı birçok açık iş pozisyonu için personel aramaya devam etmektedir. Yazımızın devamında personel alımı süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Limak Hakkında

Limak Holding 1976 yılında faaliyetlerine başlamış ve inşaat amacıyla kurulmuştur. Fakat hızla büyüyen firma diğer sektörlerde de faaliyete başlamış ek olarak turizm, çimento, enerji, altyapı, havalimanı ve liman yönetimi, gıda ve hayvancılık sektörlerinde de hizmet vermeye devam etmiştir.

Holding bünyesinde yer alan Limak Holding, Engineering News Record Dergisi’nin 2012 yılı sıralamasına göre dünyanın en büyük 181. firmasıdır. Ayrıca en fazla kamu ihalesi alan 10 şirket arasında yer alır.

Limak Çalışma Koşulları ve Çalışma Ortamları

Limak Holding birçok sektörde hizmet vermesi nedeniyle çalışma şartları şirketler arasında farklılık göstermektedir. Fakat Holding bünyesinde personeller oldukça lüks çalışma ortamlarında çalışmaktadır.

Limak İş İlanları

Limak Holding genel başvuru adı altında her zaman başvuru almakta ve kişilerin özgeçmişleri doğrultusunda açık iş ilanlarında değerlendirmektedir. Limak Holding ve bağlı şirketlere iş başvurusunda bulunmak için “Genel Başvuru” yapabilirsiniz.

Limak Açık İş Pozisyonlarına Nereden Ulaşılır?

Limak açık iş ilanları sürekli olarak Limak Holding’in kendi kurumsal web sitesinde “Kariyer” bölümünde yayınlamaktadır.

Limak İşe Alım Aşamaları

Limak Holding, özgeçmişin firmaya ulaşmasından sonra ön değerlendirmeye alır ve insan kaynakları departmanı özgeçmişleri değerlendirir. Başvurulan pozisyonda aranan özelliklerin uygun olması durumunda firma sizinle iletişime geçer ve mülakat sürecini başlatır.

Limak İş Başvuru Formu

Limak iş başvuru formuna Limak Holding’in kurumsal web sitesinde yer alan “Kariyer” bölümündeki açık iş ilanı listesinden yapılmaktadır. Dilediğiniz açık iş ilanına tıkladığınızda başvur seçeneği çıkmakta ve açılan linkten başvuru yapmanız sağlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Grup Satış Temsilcisiİstanbul (Asya)
Beykoz
2Elektrik Saha Mühendisiİstanbul (Asya)
3Grup Satış Müdür Yardımcısıİstanbul (Asya)
Beykoz
4Çevre Müdür YardımcısıAnkara
(Çankaya)
5Resepsiyonist Limak Eurasia Hotelİstanbul (Asya)
Beykoz
6ERP Yazılım UzmanıAnkara
(Çankaya)
7Hakediş ve Metraj Mühendisiİstanbul (Asya)
8İnce İşler Mimarıİstanbul (Asya)
9Mekanik Saha Mühendisiİstanbul (Asya)
10Hazine ve Finansal Risk Yönetimi UzmanıAnkara
(Çankaya)
11Garsonİstanbul (Asya)
Beykoz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*