Lilly İlaç İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Lilly İlaç personel alımı yapıyor;

Lilly İlaç Firması Farmakovijilans Stajyeri leri alacağını yaptığı

Ve 5. Sınıf Eczacılık fakültesi talebe veya yeni mezun
Haftada en az 4 gün 6 ay çalışabilecek
İyi derecede İngilizce bilen,
Etkili iletişim becerileri olan
İyi planlama ve organizasyon becerileri
Takım çalışmasına yatkın

· MS Office programlarının iyi kullanabilen stejyer öğrenciler alacağını bildirdi.

Lilly İlaç iş başvurusu yaparak sizde Lilly İlaç ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Lilly İlaç personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı duyuru sitelerinde yer alan Lilly İlaç eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Lilly İlaç insan kaynakları departmanının yaptığı izahat şöyleki:

Lilly’de başarılarımızın kaynağının çalışanlarımız olduğuna inanırız.

Geleceğimiz, tüm dünyada farklı perspektifleri, deneyimleri ve becerileri ile farmasötik yenilikler için yaratıcılığını ortaya koyan çalışanlarımıza bağlıdır. Dünya çapında yaklaşık 38.000 kişiyi istihdam eden Lilly, ilaçlarını 125 ülkede pazarlayan ve sekiz ülkede ArGe faaliyetlerinde bulunan dünyanın en büyük 10 deva firması arasındadır. Türkiye’de 1993 yılından bu yana faaliyette bulunan Lilly’de bugün 300’ü aşkın kişi çalışmaktadır. Başlıca faaliyet alanlarımız satış, pazarlama ve klinik araştırmalardır. Siz de Lilly Türkiye’ye katılın ve her gün hastaların yaşam kalitelerini artırmayı kendilerine ilke edinmiş takımın parçası olun. Biz de size kariyerinizin en üst noktasına ulaşabilmeniz için lüzumlu olan desteği sağlayalım.

Lilly’de bizler, çalışanlarımızın en büyük servetimiz olduğuna inanıyor ve bundan dolayı de mesleki potansiyellerini en iyi halde yansıtmalarını sağlayabilecekleri devamlı bir öğrenim ortamı yaratmaya çalışıyoruz.

Tüm çalışanlarımıza yönelik uyguladığımız elektronik performans yönetimi, 360 aşama geri bildirim toplama, inkişaf ve kariyer planı oluşturma sistemleri ve şirketimizin anahtar pozisyonları için yaptığımız yedekleme programı, uyguladığımız sistemlerden bazıları. Bunlarla beraber yeni liderlerin gelişimlerine destek olacak son sıradüzen sofistike programlar da sunuyoruz. Türkiye’de çalışanlarımız, şirketimizin sunduğu pek fazlaca inkişaf fırsatından yararlanmaktadır. Bunların başında; muhtelif eğitimler, işbaşı tecrübeleri, değişik departmanlarda ya da farklı ülkelerde emek verme fırsatları sunan projeler ve gelişimsel değişiklik programları gelmektedir. Lilly, çalışanlarının açınma planları doğrultusunda gereksinimleri olan İngilizce dil eğitimlerine, şirket politikasındaki koşullar çerçevesinde destek vermektedir.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Yeri Konumu İSTANBUL (asya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*