LG İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

LG Hakkında

Tüketici elektroniğinde dünya lideri alan LG’de “hayat güzeldir’: özellikle de çalışanlarımız için. Size mesleki tatmin sunacak yeni hedefler, öğrenme ve ilerleme fırsatları, olağanüstü bir ödül ve takdir ortamı sunuyoruz Dünyanın dört bir yanındaki hizmet noktalarımızda görev yapan çalışanlarımız, san teknolojiyi temsil eden tüketici ve iş ürünleriyle insanları mutlu etmeyi amaçlıyor. Çekici tasarımlar, tartışmasız güvenilirlik ve çığır azan bir teknoloji sunan çalışanlarımız, markamızın dünyaya gönderdiği mesajı temsil ediyor Daha iyi bir yaşam için yenilik.

Ekibimizin her üyesini doğru adımları atarak başarılı olmaya teşvik ediyoruz. Etik olan yal. LG’ nin yolu. LG olarak, işlen etik bir şekilde yürütebilmek için, her söze ve eyleme rehberlik eden sağlam bir dürüstlük temeline sahip olmak gerektiğine inanıyoruz. Felsefemiz, “doğru yol” anlamına gelen “Jeong-do  olarak bilinir Müşteriler için değer yaratmaya, adil piyasa uygulamalarına ve insan onuruna saygıya dayanan bu felsefe, etkileşimde bulunduğumuz her kişi ve kuruluşa uygun şekilde davranılmasını sağlar.

Kariyer:

LG olarak, “Doğru Kişileri”  belirlemek,  işe  almak ve bizimle çalışmaya devam etmelerini sağlamak suretiyle yüksek standartlarımızı sürdürüyoruz.

Başarı için gerekli olan farklı bakış açılarına değer vererek, insanları yalnızca yeteneklerinin, tutkularının, fikirlerinin ve sonuçlarının kalitesine göre işe almayı ve iş birliğini sürdürmeyi amaçlıyoruz.

Bunun gerçekleşmesi için, farklı değer ve inançlara sahip bireylerin ekip olarak birlikte alışabileceği bir ortamı mümkün kılan, ayrımcılık karşıtı bir çalışma politikası oluşturduk.

 Çalışanlarımız hayatın her kesiminden gelir ve farklı geçmişleri de şirketimizin uluslararası karakterini yansıtmaktadır

LG Electronics, dünya çapındaki tüm ofislerinde aynı işe alma ilkelerini uygular. Adaylar, ilk olarak işe alım ilanlarımızdan birine başvurmalıdır.

 Başvurunuzun İnsan Kaynakları Departmanımıza ulaşmasını sağlamak için talimatları izleyin.

Tüm başvuru materyallerini aldığımız andan itibaren gözden geçiririz, deneyiminizin ve becerilerinizin pozisyon için uygun olup olmadığını belirleriz.

 Finale kalan adaylar, pozisyona bağlı olarak bir veya birkaç görüşme veya testten geçerler.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Sales Representative -Southeastern Anatolia RegionAdana
Adıyaman
Diyarbakır
Gaziantep
Mardin
Şanlıurfa
Accounting Assistant Specialistİstanbul(Avr.)
(Şişli)
Accounts Receivable Specialistİstanbul(Avr.)
(Şişli)

2 yorum

  1. Merhaba,
    Lg Trakya Bölgesi’inde Bölge sorumlusu olarak görev almak istiyorum. Daha önce Philips Casper Lexmark gibi firmalarda satış ile ilgili deneyimlerim oldu. Src ve Psikoteknik gibi belgelerim mevcut. 27 yaşındayım. Askerlik görevimi tamamladım. Lisans mezunuyum işletme bölümü.
    Saygılarımla,
    İyi Çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*