LC Waikiki İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

LC Waikiki Personel Alımı ve Çalışma Şartları

Ülkemizde sektörünün içerisindeki en büyük tekstil firmalardan birisi olan Lc Waikiki personel alımı için sürekli olarak açık iş ilanı yayınlamakta ve insan kaynakları, kasiyer, satış danışmanı, müşteri hizmetleri, online satış personeli, şube müdürü, engelli personel, Lcw stajyer, depo elemanı, güvenlik görevlisi gibi birçok alanda alım yapmaktadır. Bünyesinde tecrübeli-tecrübesiz birçok eleman çalıştıran LC Waikiki’nin çalışma koşulları, çalışma saatleri, iş ilanları ve başvuru formları aşağıda belirtilmiştir.

LC Waikiki Hakkında

47 ülkede faaliyet gösteren ve 47.700’ü aşkın çalışanı ile büyük bir istihdam sağlayan LC Waikiki’nin kısa ismi LCW’dir. 1047 mağazası bulunan ve gün geçtikçe mağaza sayısını da arttıran dev firmanın geçmişi ise oldukça eskiye dayanmaktadır. İstanbul merkezli mağazalar zinciri, ismini Hawaii adasında bulunan Waikiki plajından ve Fransızca “arkadaşlar” anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harflerinden almaktadır. Türkiye’de 79 ilde bulunan ve 400 mağazaya sahip olan dev firma Türkiye’de birçok işçi alımı yapmaya devam etmektedir.

 LC Waikiki Çalışma Şartları

Günde ortalama molalar dâhil olmak üzere 8,5 saat çalışan şirkette, mağazalar ve merkez binalarda çalışma şartları farklılık göstermektedir. Mağazada çalışan personeller vardiyalı çalışma şeklini benimserken merkez çalışanlarının sabit mesai saati bulunmaktadır. Çalışanlar prim sistemi ile değerlendirirler ve duruma göre prim ödemesi alırlar.

LC Waikiki Personel Maaşları

LC Waikiki firmasında çalışan personel bünyesinde yeni çalışması durumunda asgari ücret ile başlasa da primler ile çoğu zaman maaşını yarısı kadar ek prim ödemesi almaktadır.2021 yılında şirkette ödenen en düşük ücret 4,250 ₺’dir. Bu AGİ ve diğer sosyal yardımlarla yaklaşık Net 5000 ₺ yi geçmektedir.

LC Waikiki Kariyer Fırsatları

LC Waikiki kendi bünyesinde terfi imkânları sağlamaktadır. Tamamen fırsat eşitliği ilkesi ile değerlendiren firmanın insan kaynakları departmanı performans derecesine göre maaş ve pozisyon iyileştirmesi yapmaktadır.

LC Waikiki İş İlanları

Lc waikiki şirketi birçok mağazasının eleman ihtiyacını online olarak görüştüğü personeller üzerinde yapmakta ve online üzerinden de açık iş pozisyonlarını yayınlamaktadır.

LC Waikiki İş Başvuruları

LC Waikiki iş ilanlarını çeşitli kariyer portallarında duyurmakta ve bu ilanlara başvuran kişilerin özgeçmişlerini incelemektedir.  Ayrıca LC Waikiki’nin kendi web sitesinden de iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

LC Waikiki İş Başvuru Formu

LC Waikiki’ nin kendi web sitesinde bulunan insan kaynakları bölümünde açık olan iş ilanına tıklayarak başvuru formunu doldurabilir veya altta verdiğimiz linklerden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*