LC Waikiki İş İlanı ve Başvurusu

Lcw Hakkında;

Sizde LCW kariyer fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

LC Waikiki, 1988 senesinde Avrupa Fransa’da çıkmış olduğu marka yolculuğuna, 1997 senesinden beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.
“İyi giyinmek her insanın hakkı”felsefesi ile bugün 47 ülkede 1000’dan fazla mağazada müsait fiyata kaliteli mamüller sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.
LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile“2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarı göstermiş üç moda perakendecisinden biri olmayı’’hedeflemektedir.

Değerlerimiz
Erdemli Olma
Birlikte Başarma
Derinlemesine Uzmanlaşma
Müşteri Odaklı Olma
Zorluklara Meydan Okuma
Kalite Politikası

LC Waikiki, tüketici gereksinimleri ve beklentileri doğrultusunda, tüketicinin tarzına ve bütçesine uygun, dilek edilen kalitede ve zamanda, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürün ürettirmeyi ve pazara sunmayı hedeflemektedir. Kalite yaklaşımımız, artan rekabet şartları ve değişen alan kişi beklentilerine müsait olarak, çalışanların devamlı geliştirilmesi, süreçlerin risk odaklı bakış açısıyla devamlı iyileştirilmesini, standartlaştırılmasını, gerekiyorsa yeniden tasarlanmasını ve sistematik bir biçimde dokümante edilmesini öngörür.

Bu yaklaşım çerçevesinde, tüm çalışmalarımızdan aşağıda belirtilen prensipleri hayata geçirmeleri beklenir:

Tüm çalışanlarımızın alınması ile kalite kavramını şirketimizde hayati gaye haline dönüştürmek, yaptığımız hiç bir işte kaliteden ödün vermemek,
Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin standardını ve ihtiyaca uygunluğunu sürekli ölçümlemek, sorunları süratle tespit etmek ve müşteri odaklı düşünerek sürekli iyileştirme faaliyetleri arasında olmayı (Kaizen) öncelikli amaç addetmek,
Tüm tedarikçilerimizin iş süreçlerini ve sağladıkları ürün kalitelerini geliştirmeleri için onlarla yakın iş donanması ve yardımlaşma içinde çalışmak.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Depo Operatörüİstanbul Asya AvrupaBaşvur
Lojistik Depo Operatörüİstanbul Asya Avrupa Başvur
Üretim Pastal Uzmanıİstanbul Asya Avrupa Başvur
Satış DanışmanıKırklareliBaşvur
Ürün Tedarikçisiİstanbul Asya Avrupa Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*