Lazzoni Mobilya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Lazzoni Mobilya Sanayi Turizm ve İnşaat Anonim Şirketi

1897Lazzoni’nin hikayesi, Serender ustası Hasan Bey’in ellerinde doğar, ailenin ağaç işleri ile uğraşan ilk kuşağı, oğlu Osman Bey’i de bir ağaç ustası olarak yetiştirir.

1947Ankara’ya gelen Hasan ustanın oğlu Osman usta, kapı ve pencere doğramacılığı ile mobilyacılığın temellerini atar. Bulut Kolektif şirketi kurularak Türkiye’nin ilk modüler mutfak üretimine başlanır. Ankara’nın her üç evinden birine girme başarısı yakalanır.

1990Ailenin 3. kuşak temsilcisi Yaşar Kababulut Ankara Akyurt’ta 25.000 mertekarelik modern üretim tesisini açar. İtalyanın en köklü mobilya firması Nicoletti Home ile yapılan ortaklık, Guseppe Nicoletti ve diğer İtalyan tasarımcılar ile hazırlanan koleksiyon Lazzoni Markasının çizgilerini belirler. Ankara dışında açılan mağazalar ile marka hızla ulusal boyut kazanır.

Lazzoni Mobilya Kariyer

Lazzoni Mobilya strateji, hedef ve öncelikleri ile birlikte sektörel durum dikkate alarak personel eğitimine önem vermekte ve eğitim ihtiyaç analizleri yapılmaktadır. Bu analizler sonucunda ise çalışanlarına kişisel / profesyonel gelişimlerini desteklemek amacıyla eğitim / gelişim imkânları sunmaktadır.

Lazzoni Mobilya İşe Alım

Lazzoni Mobilya şirketinde işe alım sürecinde şirket politikası; pozisyonun gerektirdiği öğrenim durumu, teknik bilgi ve beceriler, tecrübe ve yetkinlikleri göz önüne alır ve kişileri buna göre değerlendirilmektedir.

Şirket ortak değerlerine sahip olan ve şirket kültürüne uyum sağlayacak çalışanlar ile yoluna devam etmekte ve şirket değerlerini en ön planda tutmaktadır. İşe alım süreci doğrultusunda yürütülen işe alım faaliyetlerinde yeni mezun veya deneyimli adaylariçin pozisyon gerekliliklerine göre çeşitli değerlendirme araçları kullanılabilmektedir.

İşe Alım Değerlendirme Koşulları

Lazzoni Mobilya genel olarak değerlendirme araçlarını şu şekilde sıralamaktadır:

  • Yetkinlik envanterleri
  • Kişilik envanterleri
  • Sözel ve sayısal yetenek testleri
  • İngilizce sınavı

Değerlendirme süreci sonrasında uygun bulunan adaylara iş teklifi yapılabilir veya ilerde değerlendirmek üzere bilgilerini kayıt altında tutacağımıza ve takip edeceğimize dair bilgi verilir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Lazzoni’de Yaz Stajı Programıİstanbul (Tümü) +2 il daha
Bellboyİstanbul(Avr.)
Pastahane Şefiİstanbul(Avr.)
Genel Başvuru (Mavi Yaka)İstanbul(Asya) +2 il daha
Ön Büro Müdürüİstanbul(Avr.)
Çamaşırhane Görevlisiİstanbul(Avr.)
Santral Operatörüİstanbul(Avr.)
İç Mimarİstanbul (Tümü)
İç Mimarİzmir
İç MimarAnkara
Mutfak Komisiİstanbul(Avr.)
Bilgi İşlem Süpervizörüİstanbul(Avr.)
Kat Hizmetleri Görevlisiİstanbul(Avr.)

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*