Koton İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Koton İş Başvuru Formu ve İlanı;

KOTON, 1988’ senesindede Kuzguncuk’ta oluşturulan 25 metrekarelik bir mağaza ile süregelen öyküsünü, bugün 28 ülkede 500’e yakın mağazası ve 10.500 mensubu ile sürdürüyor. 220 kişiden oluşan kreatif ekibiyle modaya istikamet veren KOTON, senede 250 milyon ziyaretçisini 60.000’in üstündeki ürün çeşidi ile bir araya getiriyor.

KOTON; hızlı moda sektörünün dinamikleri ve İnsan Kaynakları Politikası ile çalışanlarına daha kısa sürede yükselme ve başarı olanağı sağlıyor. KOTON, Türkiye’de ve yurt dışında yeni yatırımlarla istikrarlı ve hızlı bir biçimde büyümeye devam ediyor. Stratejik öncelikleri doğrultusunda operasyon modeli de sürekli gelişen KOTON, iş yapış yöntemlerinden sistem altyapısına, yetkinliklerinden liderlik modeline, organizasyonel yapısından kültürüne kadar kapsamlı bir dönüşüm geçirerek global hedefleri doğrultusunda geleceğe hazırlanıyor. Bu dönüşüm ve dinamizm, KOTON çalışanlarına devamlı öğrenme ve inkişaf fırsatını sunarken, global iş imkanlarını ve pek çok kariyer fırsatını da bununla beraber getiriyor.

Tüm organizasyonda çeşitliliği kucaklamak, farklılıklardan beslenmek ve çalışanların bütün süreçlere katılımını sağlamak, KOTON’un öncelikleri arasında yer ediniyor. KOTON, adaylarına ve çalışanlarına global, yenilikçi, fırsatlarla dolu ve kendilerini geliştirebilecekleri bir şirkette kendi başarı hikayelerini yazmayı vaat ederek “Gelişimim KOTON’da, Kariyerim KOTON’da” değer önermesinde bulunuyor!

Koton sürdürülebilirlik yaklaşımı kapsamında Yaşama Saygı Manifestosu’nu benimsiyor.

Koton Yaşama Saygı Manifestosu:

Koton olarak sürdürülebilirliği varoluşumuza anlam katan bir ana çerçeve olarak kabul ediyoruz.
Bugüne kadar sürdürülebilirlik alanında yürüttüğümüz çalışmalardan öğrendiklerimizden güç alıyor ve yeni inkişaf adımlarımızı ‘Yaşama Saygı’ başlığı altında topluyoruz.

‘Yaşama Saygı’ anlayışımızın odağında dünyaya, topluma, insana ve işimize saygı yer alıyor.

Nefesimiz olan dünyamıza, arasında var olduğumuz toplumumuza, dokunduğumuz tüm insanlara ve marka değerimizin temel kaynağı olan işimize hürmet, sürdürülebilirlik anlayışımızın özünü oluşturuyor.

Yaşama Saygı diyor; strateji ve hedeflerimizi Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlandırıyoruz.

Yaşama Saygı diyor; paydaşlarımızla iş birlikleri geliştirerek etki gücümüzü daha iyi bir dünyanın inşasında kullanıyoruz.

Yaşama Saygı diyor; gelişim adımlarımızı ve tecrübemizi şeffaflıkla paylaşacağımızı taahhüt ediyoruz.
Ortak geleceğimiz için…

Dünyaya, Topluma, İnsana, İşimize Saygı…
Yaşama Saygı!

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Planlama Sorumlusuİstanbul AvrupaBaşvur
İş Analistiİstanbul AvrupaBaşvur
Tezgahtarİstanbul AvrupaBaşvur
Saha İnsan Kaynaklarıİstanbul AvrupaBaşvur
Özlük İşleri Sorumlusuİstanbul AvrupaBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*