Klemsan İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

KLEMSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ Hakkında

KLEMSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş., 1974 yılında İzmir’de kurulmuştur. Ülkemizde alanının öncü kuruluşu olan Klemsan, kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği tasarım, katma değerli ürünler ve yatırımlarla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Klemsan, TSE belgeli, Avrupa Birliği teknik şartnamelerine ve uluslararası standartlara uyumlu VDE, ATEX, CE, UL, cUL, CSA, DNV ve GOST-R belgelerine sahip ürünlerini, İzmir Kemalpaşa’da bulunan fabrikasında, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 14001, deneme Çevre Yönetim Sistemi altında üretmektedir.

Satış ve pazarlama organizasyonunu İstanbul merkezin yanı sıra, Ankara, Bursa, Adana, Antalya ve Konya’da bulunan Bölge Müdürlükleri ve 72 satıcı bayisiyle tüm ülkeye yayan Klemsan, Türkiye pazarının tamamına hitap ettiği gibi, 1998 yılında başlattığı ihracat hamlesi ile aralarında Romanya, Kazakistan, A.B.D, Kanada, Brezilya, Şili, Güney Kore, Avustralya, Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Danimarka, Norveç, Finlandiya, Tayvan, Fas, BAE, Suudi Arabistan, Suriye, Mısır, Tunus, Rusya ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerin de bulunduğu 60 ülkeye ihracat yapmaktadır. 2006 yılında Rusya ve Dubai’de kurmuş olduğu şirketlerle Türkiye’deki satış organizasyonunu o ülkelere de taşımaktadır. Değerleri
Müşterilerine en yüksek değeri sunmak için çalışır. Çalışanlarının memnuniyetine en üst düzeyde önem verir. Yüksek iş ahlâkını ve dürüst çalışmayı ilke edinmiştir. Uzun dönemli, sürdürülebilir başarıyı hedefler. Yenilikçi düşünceyi rehber edinir. Tüm görüşlere, fikirlere ve değerlere saygı duyar.

Hedefi
Endüstrinin sorunlarına dünya standartlarında çözümler üreten, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen, Ar-Ge ve inovasyona öncelikli yatırım yapan, müşterileri ve çalışanları için değer yaratan bir dünya şirketi olmaktır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel BaşvuruAnkara
İstanbul (Avr.)
İzmir
Kemalpaşa
2İthalat İhracat Uzmanıİzmir
3Cnc Freze Operatörüİzmir
Kemalpaşa
4Muhasebe Yöneticisiİzmir
5Bölge Satış MühendisiAntalya
6Bölge Satış Mühendisi Konya
7Junior Embedded Developerİzmir
Kemalpaşa
8Junior DeveloperAnkara
(Çankaya)
9Tasarım Mühendisiİzmir
10Satış Destek Sorumlusuİstanbul (Avr.)
11Senior DeveloperAnkara
(Çankaya)
12Senior Embedded Developerİzmir
Kemalpaşa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*