Karel Elektronik Sanayii İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Karel Elektronik Personel Alımı ve Başvurusu

Karel Elektronik, Türkiye’nin Ar Ge’den başlayıp tasarıma ve üretime tüm süreçlere sahip, %100 yerli sermayeli, lider teknoloji şirketleri arasındadır. Üretimin her alanında aktif rol oynayan firma bu nedenle sürek olarak personel ihtiyacı duymakta ve istihdam sağlamaktadır.

Karel Elektronik Hakkında

Yaklaşık 3500 çalışanı ve 35 yıllık deneyimiyle Türkiye’de elektronik haberleşme sistemlerine geçişte lider firma olarak gösterilen Karel Elektronik, bugün halen savunma sanayii, elektronik üretim ve sistem entegrasyon konularında faaliyet göstermeye devam etmektedir. Bursa, İzmir, Antalya, Ankara, İstanbul ve Van şehirlerinde bölge müdürlüklerine sahiptir.

Karel Elektronik Çalışma Ortamı

Servis hizmeti sağlayan teknolojik şirket, üretken ve eğlenceli çalışma ortamı ile de dikkat çekmektedir. Yemekhanesi mevcuttur.

Karel Elektronik Staj İmkânları

Karel Elektronik sabit bir staj dönemi belirtmemektedir. Bu nedenle sürekli olarak staj ilanları takip edilmelidir.  Karel ‘in staj ilanları için LinkedIn, Facebook ve Instagram hesaplarından takip edilmeli ve başvuru için yayınlanan duyurulara bakılmalıdır.

Karel Elektronik İş İlanları

Karel Elektronik alanında uzman ve profesyonel çalışmaları ile öne çıkan işletmesinin İstanbul’da da oldukça büyük bir merkez binası bulunmakla birlikte Ankara’da da üretimini devam ettirmektedir. Hem mavi hem beyaz yakalar için sürekli olarak istihdam sağlamaktadır.

Karel Elektronik İş Başvurusu

Karel Elektronik firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Karel Elektronik’in kendi kurumsal web sitesine gitmeli ve “Kariyer” bölümüne ulaşmalıdır. Bu şekilde firma internet web sitesinde yer alan güncel iş alım ilanları ve marka iletişim sayfasıyla iş ilanları göz atabilir ve personel alım hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Fakat adaylar çeşitli kariyer sitelerinden de açık pozisyonları takip edebilir ve üye olunması halinde başvuru gerçekleştirebilir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Saha Operasyonları Teknisyeni – ( Alanya )Antalya
Alanya
Engelli Personel (Genel Başvuru)Ankara
Roll Out / Revizyon PersoneliAnkara
Elektronik Tasarım MühendisiAnkara
Arge Uzman MühendisiAnkara
Savunma Sanayi Üretim MühendisiAnkara
Sistem ve Süreç İyileştirme MüdürüAnkara
Otomatik Dizgi TeknisyeniAnkara
Satış Mühendisi (Kamu)Ankara
Proje MühendisiAnkara
Otomatik Dizgi Üretim YöneticisiAnkara

15 yorum

  1. Selam nasıl iyi bu ben kulak dil yok bu kulak konuş olmaz mesaj okuma işitme engelli var bu ben çalışıyorsun hangi yok 11 ay yok deli tehlikeli var ben para yok borç vallah yemin 4.350 borç var bu ben ev kira var bu ben çocuk kız yaş 15 var bu okul var para yok borç vallah yemin bu ben yemek yok sıfır vallah yemin ben babam annem yok bu ben çalışıyorsun eskişehir yolu hacettepe üniversitesi beytepe kampüs öğrenci kafeterya bulaşık makinesi temizlik var ben çalışıyorsun giriş 01.01.2006 var bu çıkış 31.03.2018 var bu ben kadro memur vermek yok niye diyorsun kimsin ben emekli oldu maaş 1.640 TL ben ev kira var Bu kira 1.150 TL bu ben ev hemen tapu yok niye diyorsun kimsin bu ben çocuk okul lise var ben para verin var niye diyorsun kimsin ben deli tehlikeli var ben bu seni çalışıyorsun temizlik varmi ne zaman anlamadım ben telefon whaatsapp 0534 021 7405 tamam

  2. Adım dilek 31 yasında 2 yıllık güvenlik tecrübem var güler yüzlü insan ilişkilerde cok iyiyim uygun bir iş arıyorum 160 boyunda 56 kilodayım B sınıfı ehliyetim var

  3. Merhaba ankara mamakta yaşıyorum evliyim 2.çoçuk sahibiyim ostimde pilastik kalıp imalatında çılıştım sizin için uygunsa karel firmasında çalışmak isterim.
    İyigünler 0552 011 99 67

  4. Merhaba ankara sincanda oturuyorum daha önce plastik montaj imalatında çalıştım sizin için uygunsa karel firmasında çalışmak isterim el becerim iyidir kendime güveniyorum.05426336466

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*