Kamil Koç İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Kamil Koç İş Başvuru Formu

1926 yılında kurulan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’nin ilk otobüs şirketi olarak 88 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir. Kurucusu Kâmil Koç’un ilkeleri ışığında 100. yılına adım adım yaklaşan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. 3 kıtada marka olma hedefine ise emin adımlarla ilerlemektedir.

88 yıldır bir gün bile kontak kapatmayan Kâmil Koç, bugün 4 bini aşkın çalışanı ve 875 araçlık modern filosuyla, 54 il, 269 ilçe ve 699 satış noktasında hizmetlerini sürdürmektedir. Günde ortalama 1400 ana kalkış yapılmakta ve yine günde ortalama 60 bin yolcuya hizmet verilmektedir. Yılda yaklaşık 380 bin sefer yapılmakta, 14 milyonun üzerinde yolcu taşınmaktadır.

1926 dan beri devam eden gelişme ve değişim serüveni daha mutlu yolcular ve çalışanlar ile bugünkü konuma ulaşmıştır. “İlk” Lerin şirketi Kamil Koç, dün önderlerinin başlattığı misyonu yarınlara taşımada bilinçli ve kararlı olmuş, özverili bir çalışma izleyerek şirketin esas sahipleri olan tüm değerli yolcuların huzurunu ön planda tutmuştur.

Bugün Kamil koç Otobüsleri A.Ş. 55 ana yazıhane, yaklaşık 150 terminal ile; sözleşmeli olarak çalıştığı yazıhane, otobüs, mola yeri ve kendi bünyesinde istihdam ettiği ortalama 3000 personelle hizmet vermektedir. Günde ortalama 275 otobüs ile 450 sefer yapılmakta; 275 bin km yol kat edilmekte ve ortalama 14 bin yolcuya hizmet verilmektedir. Yılda yaklaşık 165 bin sefer yapılmakta, 100 milyon km yol katedilmekte ve 5 milyon üzerinde yolcu taşınmaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Bölge Yolcu İlişkileri YetkilisiAnkara
Antalya
Bursa
İstanbul (Avr.)
İzmir
İstanbul (Asya)
Gizli MüşteriBursa
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiAnkara
Balıkesir
Bursa
Çanakkale
Eskişehir
İstanbul (Avr.)
İzmir
İstanbul (Asya)
Decision Support AnalystAnkara
Antalya
Bursa
İstanbul (Avr.)
İzmir
İstanbul (Asya)

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*