Kadir Has Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

kadir_has_universitesi

Kadir Has Üniversitesi İş Başvuru Formu

Kadir Has İş Başvurusu yaparak Kadir Has’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kadir Has iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kadir Has Üniversitesi, kuruluş felsefesi gereği, sadece yüksek öğrenim sunan değil, aynı zamanda evrensel ve yerel düzeyde bilgi üreten bir düşünce kurumudur. Bu doğrultuda, akademik ve lojistik insan kaynağını entelektüel özvarlığı olarak tanımlar. 
Öğretim üyelerimiz, toplum için artı değer yaratacak, her biri kendi alanında uzman, birer yetenek olarak görülür; kişisel gelişimleri, üniversiteye katkıları teşvik edilir ve yönlendirilir. Demokratik ve katılımcı kurum iklimi çerçevesinde üniversite yönetimine aktarılan her öneri, faydalanılacak bir artı değer olarak kabul edilir.

Yaşam boyu eğitim felsefesine gönülden inanan öğretim üyelerimiz, öğrencilerimizle birlikte sürekli gelişimin, değişimin peşinde, edindikleri evrensel bilgiyi yerel değerlere dönüştürmenin yollarını araştırırlar. Her alanda akademik kadromuza destek olan ve üniversitemizin sürekli gelişimini sağlayan idari kadromuz, iş ve eğitim dünyasının güncel gelişmelerini yakından takip eder, kendini sürekli yeniler.

Dünyadaki dönüşümlerle birlikte hareket ederek, sürdürülebilir gelişimi sağlamak Üniversitemizin  ana ilkelerindedir. Bu çerçevede yenilenmeye, yeni katılımlarla kendimizi zenginleştirmeye ve geliştirmeye önem veriyoruz. Entelektüel özvarlığımızın değerli bir parçası olmaya aday yetenekleri bekliyoruz…

İleride değerlendirilmek üzere;

Akademik başvurularınız için tıklayınız *

İdari başvurularınız için tıklayınız

* Üniversitemizde atamalar;  “Akademik atama ve yükseltme ölçütleri yönergesi”, 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri, 31.07. 2008 tarihli Resmi gazetede yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen Veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik” çerçevesinde yapılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*