Jantsa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Jantsa İş Başvuru Formu

İşe Alım ve Oryantasyon Süreci

Hedeflerini, her şeyden önce sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştiren şirketimiz, karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir şirket olma hedefini benimsemektedir. Şirketimiz üstün nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanların sürekli gelişimine ve motivasyonunu sürekli yüksek tutmaya önem vermiştir. Çalışanların memnuniyetini ve gelişimini ön planda tutarak bu konulara kaynak ayıran şirketimiz farklı bakış açılarının ve bilgi birikiminin harmanlanması yolu ile yeni ve yaratıcı fırsatlar yakalanabileceğine inanmaktadır.

Şirketimiz hedef ve ilkelerinden yola çıkarak en iyilerini bünyesine katabilmek adına yıl boyunca çalışmalar yapmaktadır. Şirket olarak işe alımda en önem verdiğimiz noktalardan birini yetkinlikler oluşturmaktadır. Başvuru formumuzda yer alan açık uçlu sorular adayın yetkinliklerini özgeçmiş üzerinden anlayabilmemiz adına ipuçları vermektedir. Hangi departman için değerlendirilirse değerlendirilsin adaylarımızın aşağıdaki yetkinliklere sahip olmasını beklemekteyiz.

Bu yetkinlikleri;

 • Takım çalışması,
 • İletişim,
 • Yaratıcılık ve girişimcilik,
 • Yön belirleme,
 • İş birliği geliştirme,
 • Sonuç odaklılık,
 • Kendini ve çalışma arkadaşlarını geliştirme,
 • Müşteri duyarlılığı,
 • Farklılıklara uyum ve yönetme,

Olarak sıralayabiliriz.

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza şirketimiz tarafından iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulanan aday çalışmaya başlar. Burada amacımız, kişilerin bilgi beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak, niteliklerine uygun doğru işe yerleştirilmelerini sağlamaktır.

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın hızla şirketimize entegre olmalarını sağlamak amacıyla, İşe Uyum Programı (Oryantasyon Programı) düzenlenir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Şoför / SürücüAydın

1 yorum

 1. 16 yıllık hafriyat deneyimim var etiyopya ve tanzanya da yapı merkezi bünyesinde şoförlük ve ekip başı olarak görev yaptım
  Ayrıca kademe sorumlusu olarak çalıştım araç ve makina bakım sorumlusu görev yaptım uygun görürseniz şirketiniz bünyesinde yurtdışı projenizde çalışmak istiyorum
  Saygılar
  Pasaport hazır
  TLF 0 541 622 64 62

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*