Işık Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

isik-universitesi

Işık Üniversitesi İş Başvuru Formu

Işık İş Başvurusu yaparak Işık’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Işık iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Modern eğitim anlayışı ile “Önce iyi insan” olarak ülkemiz çocuklarını ve gençlerini yetiştirip yaşama hazırlamak misyonunu üstlenen Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları eğitim zincirine 1996 yılında eklenen Işık Üniversitesi sağlam akademik temeller üzerine kurulmuştur. Üniversitemiz, Işık geleneğinden güç alan eğitim-öğretim kadrosu ve ülkemizin önde gelen bilim adamları ile çağdaş eğitim yaklaşımı içerisinde gençlerimizin geleceğini yönlendirmektedir.

Işık Üniversitesi esnek yapılanmayı, dinamizmi, modern altyapıyı, uluslararası düzeyde uzmanlaşmayı ve öğrenci merkezli eğitimi ilke edinmiş, bu çerçevede; araştırarak öğrenmesini bilen, kendini geliştirme yolunda eleştirel düşünme yeteneğini kazanmış, çağdaş değerlerle donanmış, çeşitliliğe açık ve lider kişilikli bireyler yetiştirmeyi amaçlamıştır.

İki kampüste eğitim-öğretim etkinliklerini sürdüren Işık Üniversitesinin Şile kampüsünde Fen-Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, Mimarlık ve Tasarım, Mühendislik Fakülteleri yanı sıra Araştırma ve Uygulama Merkezleri ile İngilizce Hazırlık Okulu bulunmaktadır; Maslak kampüsünde ise Güzel Sanatlar Fakültesi ile Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Enstitüleri ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulu ve Sürekli Eğitim Merkezi yer almaktadır. Şile kampüsü; derslikler, laboratuvarlar, kütüphane, konferans salonları, yurtlar, spor salonları en son teknoloji ile donatılmış ve 24 saat öğrenci kullanımını hedefleyen bir yapıda tasarlanmıştır. Maslak kampüsü modern derslikler, atölyeler, konferans ve seminer salonları, profesyonel sergi alanları ve laboratuaları ile sanat eğitimi gören ya da lisansüstü eğitime devam eden öğrencilerin ihtiyaçlarına göre yapılandırılmıştır.

İletişim için tıklayın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*