İş Yatırım İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

İş Yatırım Hakkında;

İş Bankası A.Ş. tarafından 1996 kurulan İş Yatırım

Yerli-yabancı bireysel ve kurumsal yatırımcılara,
Geleneksel alım-satım aracılığının yanı sıra;
Kurumsal Finansman, Yatırım Danışmanlığı, Portföy Yönetimi, Piyasa Yapıcılığı ve Likidite Sağlayıcılığı
Hizmetleri sunmaktadır.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​18 Aralık 2021’de çeyrek asırlık bir kurum olacağız. Geçtiğimiz 25 yılda işinin uzmanı genç kadromuzla yetkinliğimizi kanıtladık, zamanla yarışarak sermaye piyasalarının öncü ve lider kurumu olmayı başardık.

Yenilikçi yaklaşımımız, akılcı karar alma süreçlerimiz ve değişen koşullara uyum sağlama becerilerimiz, ülkemiz ve sermaye piyasalarımızla birlikte istikrarlı bir şekilde büyümemizi sağladı. Müşteri memnuniyeti, etik değerler, mevzuata uyum, rekabetçilik ve dayanışma İş Yatırım için birbirini besleyen, kurumsallığı güçlendiren, veriyi bilgiye, uyumu ustalığa dönüştüren vazgeçilmez yapıtaşları oldu. Tabii ki bunların temelinde ilk günden bugüne Kurumumuzun değerlerini benimseyerek başarıyla görev yapan İş Yatırımlıların aklı, fikri, emeği ve alın teri var. Uzun vadeli bakışımız ve tutarlılığımızla müşterilerimize değer katıp, kazandırarak kazanmanın mümkün olduğunu gösterdik. Türkiye İş Bankası’ndan aldığımız güçle çeyrek asırda ulaştığımız konumdan dolayı gurur duyuyor, sermayedarlarımız ve müşterilerimiz için çalışıyor, ne mutlu ki tüm paydaşlarımıza değer katıyor, güven veriyoruz.

 Geleceğe bir adım daha hazır olmak için her zaman olduğu gibi değişen risk ve fırsatları, özellikle teknolojinin hızlı gelişimini sürekli takip ederek, içinde bulunduğumuz dünyayı her gün yeniden yorumlayıp, zamanın akışını değere çevirmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Kariyer Yönetimi
Şirketimiz bünyesindeki açık pozisyonlar öncelikle iç kaynaklardan temin yoluna gidilir. İşe alım politikaları oluşturulurken ve kariyer planlamaları yapılırken, eşit koşullardaki kişilere eşit fırsat sağlanması ilkesi benimsenir. Yükselme; yetki, sorumluluk ve ücret artışını beraberinde getirir. Bir üst göreve geçebilmek için görev tanımının gerektirdiği bilgi ve deneyim gibi özelliklere sahip olmak esastır. Yükselmelerde en önemli kriter çalışanımızın performansıdır.

Açık Pozisyonlar;

NoPozisyonlarLokasyon
1Yatırım Danışmanıİstanbul (Tümü) +5 il daha
2Database Administratorİstanbul(Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*