İş Bankası İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Türkiye İş Bankası A.Ş. Hakkında;

26 Ağustos 1924’te Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafınca kurulan Türkiye İş Bankası, kuruluşundan bugüne kadar geçen 96 senelik müddette ülkemizin endüstri ve ticaret başta olmak suretiyle birçok alanda gelişmesinde muhtelif roller üstlenmiş ve önemli katkılarda bulunmuştur.

Eylül 2020 itibarıyla, ülkemizin en büyük özel bankası olan Türkiye İş Bankası, 24 bini aşan mensubu, 1.241 yurt içi ve yurt dışı şubesi, 6.593 Bankamatik’ten oluşan Türkiye’nin hususi bankaları arasındaki en büyük ATM ağı, mobil bankacılık, web bankacılığı, telefon bankacılığı ve çağrı merkezi ile müşterilerine en hızlı şekilde bankacılık hizmetlerine ulaşma ve oldukca geniş bir yelpazede hem Banka’nın aynı zamanda iştiraklerinin sunmuş olduğu finansal ürünlerden gereksinimlerine uygun olanları seçme imkanı sağlamaktadır.

Çalışanların kurucusu olduğu İş Bankası Munzam Sandığı, sermayede %37,52 ile en büyük paya sahiptir. Banka hisselerinin %34,39’ luk bölümü ise halka açıktır.

Yurtdışında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, İngiltere, Kosova, Irak ve Bahreyn’de yer edinen şubelerinin yanı sıra bağlı ortaklıkları İşbank Almanya, İşbank Rusya, İşbank Gürcistan ile etkinlik göstermekte olan İş Bankası’nın Çin ve Mısır’da da temsilcilikleri bulunmaktadır.

İş Bankasında Kariyer

İŞ’te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında “Forbes GLOBAL WORLD’S BEST EMPLOYERS 2000” sıralamasında “En İyi 500 İşveren” arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası’nın kariyer sayfasına hoşgeldiniz! İş ilanlarını, İş Bankası’nda emek harcama ve toplumsal yaşamı, sahip olunan yan hakları ve daha fazlasını öğrenmek için şimdi incelemeye başlayın.​

Açık Pozisyonlar;

Buradan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Müfettiş Yardımcısıİstanbul Asya AvrupaBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*