İpekyol İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

İpekyol İş Başvuru Formu

İpekyol 1986 yılındaki kuruluşuyla Türk hazır giyim sektörüne katılan İpekyol, 1989 yılında İstanbul Nişantaşı’nda Rumeli Caddesi üzerinde ilk mağazasını açmıştır. Bugün yurt içinde 242, yurt dışında 48 mağaza sayısıyla Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Kıbrıs, Kuzey Irak, Kuveyt, Katar, Lübnan, Suudi Arabistan, olmak üzere 10 ülkede ürünlerini satışa sunmaktadır.

Yıllardan beri, pek çok başarılı kadının giyim sektöründeki ilk tercihi olmayı başarmış ve günümüzün en prestijli hazır giyim markaları arasındaki yerini almıştır. Yerel ve global pazarlar için yenilikçi, özgün, çarpıcı tasarımlarla adını moda dünyasına altın harflerle yazdırmıştır. Başarılı tasarımcılar Zeynep Tosun, Hakan Yıldırım, Özgür Masur ve Yasemin Özilhan ile hazırlanan koleksiyonlar sayesinde her sezonda modaya öncülük etmiştir.

Her stil ve vücut tipi için farklı kesim ve kalıplarla hazırlanan Ipekyol Denim koleksiyonu, 2016 yılından beri kusursuz denim anlayışı ile mağazalarda ve ipekyol.com.tr’de satışa sunuluyor.

2006 yılında Edirne’de, tam 17 bin metrekare alan üzerine kurulan İpekyol Tekstil Fabrikası, içlerinde Aga Khan Mimarlık Ödülü’nün de bulunduğu pek çok prestijli mimarlık ödülüne lâyık görülmüştür.

Tasarımların hayata geçirildiği Şişli Bomonti’deki 10.200 metrekare alana sahip, 12 katlı akıllı bina, 2000 yılından beri Ayaydın – Miroglio Grubu Merkez Ofisi olarak hizmet vermektedir. Grup bünyesi; Merkez Ofis, Edirne Fabrika ve mağazalar olmak üzere toplam 2.000’i aşkın çalışanına istihdam sağlamaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Satış DanışmanıTürkiye
Geneli
Satış DanışmanıLand Of Legends AntalyaAntalya
Genel BaşvuruEdirne
Merkez
Satış Danışmanı Yabancı UyrukluAntalya
İstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
İpekyol Mağaza MüdürüKayseri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*