İnoksan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

İNOKSAN MUTFAK San Tic Aş;

Endüstriyel mutfak sektöründe ilklere imza atan yerel ve global de güçlü bir sektör önderidir. Dünya markası olma yolunda attığı hızlı adımlarla bunu kısa vadede başaran ve Türkiye’nin endüstriyel mutfak sektöründeki prestij ini tüm dünyaya yayan İNOKSAN, gelinen noktada 5 kıtaya ihracat gerçekleştirerek, Türkiye’nin sayılı sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır.

İNOKSAN dünya ülkelerinin farklı mutfak kültürlerine uyan özel ekipman lar üreterek, dünyanın dört bir yanında tanıtım yapmakta, uluslararası temsilcilikleri ve doğrudan satışları ile üretiminin yüzde 35’ini ihraç etmektedir. Araştırma ve geliştirmeye öncelik veren ve yıllık cirosunun önemli bir bölümünü Ar-Ge çalışmalarına ayıran İNOKSAN, ürettiği inovatif ekipmanl ar ile dünya markaları ile rekabet etmektedir.

Kaliteli üretim için kaliteli yerli ve ithal hammadde kullanan İNOKSAN, ayrıca Türkiye’de üretilmeyen dünyaca ünlü markaların ürünlerini ithal ederek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. İNOKSAN profesyonel bir mutfak için hazırlıktan pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipmanı ve cihazları üretmekte ve otel, hastane, fabrika, yemek sanayi, kafe, bar, restoran, pastane vb. işletmeler için A’dan Z’ye projeden montaja hizmet vermektedir.

6 büyük ilde bölge proje müdürlüğü, 80’e yakın yetkili bayi ve satış noktası bulunan İNOKSAN 4.000 çeşide varan yardımcı mutfak ürünleriyle; otel, bar, kafe, restoran, pastane, turistik tesis, fastfood gibi yeme içme alanlarının bulunduğu tüm mekanlara gereken tüm ürün ve aksesuarları üretip, gerektiğinde ithal ederek müşterilerine sayısız alternatif sunmaktadır. İNOKSAN sektöründe en kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanları üretme mottosuyla; paslanmaz çelik, krom nikel sac, ithal ve yerli komponentler birleştirilerek CNC kontrollü makinalarda üretim yapmaktadır.

Ülke çapına yayılmış 100’ü aşan yetkili servisi ile satış sonrası hizmet veren İNOKSAN, yetkili servislerini seçerken; endüstriyel mutfak ekipman ları, elektrik, elektronik, soğutma ve LPG sistemleri konusunda donanımlı, personel ve araç sayısı yeterli, teminat mektubu verebilen iş ortakları aramaktadır. Yetkili servisler İNOKSAN ile sözleşme yaptıktan sonra TSE belgesi almak zorundadır. Satış ve servis noktaları İNOKSAN güvencesi ile Türkiye’nin dört bir yanında kalite, sınırsız hizmet anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile daimi müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. İNOKSAN projeden montaja ve servise tam hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve yenilikçi ürünler ile sürekli gelişim amacını gözeten İNOKSAN, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusu olarak konumlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Digital Pazarlama Uzmanıİstanbul (Avr.)Başvur
Pazarlama Müdürüİstanbul (Avr.) Başvur
Projeli Satış TemsilcisiMuğlaBaşvur

Diğer İlanlar İçin Buraya Tıklayınız

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*