IKEA Türkiye İş İlanları ve İş Başvuru Formu

IKEA Türkiye MAPA Mobilya A.Ş.

Çoğunluk için daha iyi bir günlük yaşam elde etmek ve yaratmak vizyonu ile yola çıkan IKEA’nın iş fikri; olası olduğunca oldukça insanın satın alabileceği kadar düşük fiyatlarla, iyi tasarımlı ve işlevsel binlerce mobilya ve ev aksesuarı sunmaktır.

Genellikle, iyi tasarımlı mobilyalar nüfusun küçük bir kesimi için yaratılır. Gücü yeten kesim için… IKEA ise en başından yolunu farklı çizdi. Çoğunluktan yana yer aldı. Bu da dünyanın her köşesinden insanların ev dekorasyonu ihtiyacına cevap vermek anlamına geliyordu. Farklı ihtiyaçları, farklı zevkleri, değişik düşleri ve doğal ki değişik cüzdanları olan insanların… Evlerini güzelleştirmek ve günlük yaşamlarını iyileştirmek isteyen insanların.

1943 senesinde IKEA ve IKEA kavramı Ingvar Kamprad tarafından İsveç’te kuruldu. IngvarKampradElmtarydAgunnaryd; kendi adının ilk harflerinden sonra öteki harfleri doğduğu çiftlik ve köyün adından aldı.

Dünyada franchise sistemiyle mağazalar açan IKEA, Maya Holding’in hissedarı olduğu MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. Ile Türkiye pazarına girerek ilk mağazasını Mayıs 2005’te İstanbul Ümraniye’de açtı. Ardından Nisan 2006’da İzmir Bornova, Kasım 2007’de İstanbul Bayrampaşa, Kasım 2008’de Bursa ve Haziran 2011’de Ankara Mağazaları açıldı. 2011 yılında açtığımız Internet Mağazamız’ı takiben, 2014 yılında Bodrum’da ve 2016 senesinde Adana’da açtığımız Sipariş ve Teslim Noktalarımız ile daha geniş bir coğrafyada, daha fazlaca kişiye yetişme fırsatı yakaladık. 2018 senesinde İstanbul Kartal’da ve Antalya’da açtığımız mağazalarımızla, IKEA Türkiye ailesini büyütmeye devam ediyoruz.

49 ülkede 400’ün üzerinde mağazamızla 800 milyondan fazla kişiye IKEA yaşam tarzını sunuyor olsak da ulaşamadığımız birtakım bölgeler hala var. Şimdilik…

Değerlerimiz;
Birliktelik
Maliyet bilinci
Yenilenmek ve geliştirmek
Sorumluluk almak ve vermek
İnsanlara ve dünyamıza değer vermek
Sadelik
Anlamlı farklılık
Örnek olarak liderlik etmek.

Biz, değerleriyle yaşayan, beraber çalışmaktan coşku duyan, sorumluluk alan ve mütevazi çalışanlardan oluşan bir ekibiz.
Siz de BİZ ’den biri misiniz?

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Yiyecek İçecek Grup LideriAnkaraBaşvur
İç Mekan Tasarımı UzmanıAnkara Başvur
Ürün Geri Kazanım Ekip ÜyesiAnkara Başvur
Kurumsal Saha Satış UzmanıAnkara Başvur
Satış Ekip ÜyesiAnkara Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*