Hyundai İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Hyundai personel alımı ve iş başvuru formu

Hyundai Assan Otomotiv birçok dalda iş ilanları yayınlamaya ve personel alımlarını duyurmaya devam ediyor. Birçok kariyer sitesi platformundan ve kendi web sitesinden duyurularını yapan şirket birçok eğitim seviyesi için açık pozisyonda ekip arkadaşı arıyor!

Hyundai hakkında

1994 yılının sonunda Hyundai markasının ülkeye girişinden sonra İzmit’te yeni bir üretim tesisi açmak amacıyla Güney Koreli üretici ile Türkiye merkezli Kibar Holding arasında %50-50 ortak girişim olarak kuruldu. Fabrikanın temel atma töreni 25 Eylül 1995 tarihinde gerçekleştirilmiş olup Temmuz 1997’de seri üretime başlandı ve resmi açılış töreni 20 Eylül 1997’de yapıldı. 233.000 metrekarelik toplam alanın 108.000 metrekaresini kapsayan fabrika yıllık 210,000 adet üretim kapasitesine sahip olup, Türkiye’nin beşinci büyük otomobil üreticisi konumundadır. Toplam ilk aşama yatırımı 180 milyon dolardı. Üretilen ilk iki model Hyundai Accent ve H-100 olup 2002’de Starex 2007’de Matrix ve 2010’da i20’nin üretimine başlandı. 15 Temmuz 2014 tarihinde şirket bir milyonuncu aracını üretti. Hyundai Assan fabrikası yakınlarında Hyundai Mobis, Assan Hanil ve Assan Posco gibi Güney Koreli otomobil parça şirketlerinin üretim tesisleri bulunmaktadır.

Hyundai Personel Yol Yardım Kapsamındaki Hizmetler

● Gezici Servis

● Çekici Hizmeti

● Onarılan Aracın Alınması İçin Seyahat

● Acil Mesajların İletilmesi

● Eve Dönüş / Seyahate Devam / Konaklama

Hyundai’de işe alım süreci

Hyundai Assan’da işe alım süreci, açık pozisyon için belirlenen özelliklere uygun adayları mülakata davet etmekle başlamakta ve iş görüşmelerini insan kaynakları departmanı yürütmektedir. İş görüşmeleri insan kaynakları ve bölüm yöneticileriyle yetkinlik bazlı mülakatlar yapılarak çeşitli test ve envanterler ile yönetilmekte ve ayrıca tüm adaylar ırk, renk, din, cinsiyet, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, etnik köken veya engellilik gözetmeksizin istihdam için dikkate alınmaktadır.

Hyundai iş başvuru formu

Hyundai iş başvurularını kendi web sitesi olan https://kariyer.social-hyundai.com/ adresinden yayınlamaktadır. Bağlantıya tıklayarak üye olabilir ve açık iş pozisyonlarına bakabilir ve iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*