H&M İş İlanları ve İş Başvuru Formu

H&M’de kendin & daha fazlası ol;

H&M’de sevdiğin aradığın şeyi kolay ve güzellikle bulabileceğine canı gönülden inanıyoruz. Sana yaratma ortamı ve gelişme fırsatı sunuyoruz; kendini buraya ait hissedebilir ve kendin olabilirsin. İyi görünmüş olduğu kadar iyi de hissettiren bir şirkette yer alan dinamik bir kadroya katılacaksın. H&M’de bunun olası olduğuna, çünkü her şeyin beraber mümkün olduğuna inanıyoruz.

Herkese kucak açıyoruz

Kültürümüz ortak değerlerde buluşur. İnsanlar özgürce kendileri olduklarında en iyi neticeleri alırız. Başarıya giden yolda her insanın fark yaratacağına inanırız. Yeteneklerin ve düşüncelerin ile eşsizsin. Ekibimize katıldığında mükemmel işleri beraber olası kılarız.

H&M olarak kendin olmanı ve öteki kişilere saygı göstermeni istiyoruz. Çeşitliliğimiz bizi kuvvetli kılıyor ve her bir ferdin bireyselliğinin son derece değer gördüğü katılımcı ve kucaklayıcı bir iş ortamı sunmamızı sağlıyor. Harika insanlar bir araya gelip bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini paylaştığında, dünya çapından müşterilere ilham verebilir ve onları kendimize çekebiliriz.

H&M adil ve eşitlikçi bir iş verendir. Tüm çalışanların kabul görmüş olduğu, takdir edildiğini hissettiği ve hürmet gördüğü güvenilir ve çekici bir iş yeri sağlamaya kararlıyız.

Sosyal politikalarımız firma değerlerini destekleme rolü görüyor ve karşılıklı hürmet, eşit haklar, fark ve taciz benzer biçimde konularda bütün çalışanların hak ve yükümlülüklerini netleştiriyor.

H&M’de heyecan verici bir yolculuğa çıkın

Dünyanın en büyük moda markalarından biri olarak her şeyin olası olduğu ve her insanın olmak istediği yer olmak istiyoruz. Önce alan kişi bakış açımızla birlikte her H&M çalışanına profesyonel ve kişisel inkişaf fırsatları sunarız. Kendi yolunu keşfetmen ve hikayeni yazman için sana güç, güven ve cesaret veririz. İlk günden insanlara mesuliyet ve aidiyet duygusunun verilmesi gerektiğine inanırız.

H&M’de hangi rolü üstlenirsen üstlen; stil sahibi, yaratıcı ve başarma motivasyonuyla dolu insanoğlu bulacaksın. Müşterilerimizin iyi görünmesini ve iyi hissetmesini sağlamak için çalışıyoruz!. Girişimci ruhumuz, insanlara cesur olmaları, ezberleri bozmaları ve kalıpların dışına çıkmaları için fırsat verir. Bizler çözüm odaklı ekipleriz; Bu dinamik ve hızlı değişen sektörde çalışmak motivasyon, cesaret ve esneklik gerektirir. İstediklerini yapman için sana fırsatlar sunulacak. Eğer bu maceraya hazırsan, H&M’de mükemmel bir seyahat seni bekliyor.

Bizi öne çıkaran şey mükemmel çalışanlarımız. Her bir bireyin ortak başarımıza yapabileceği katkıyı takdir ediyoruz. Yetenekli Satış Danışmanları, Görsel Düzenleme Sorumluları, Model Yapımcılar, Tasarımcılar, İş Analistleri ve pek çokları sayesinde müthiş bir hızla büyüdük ve şu anda dünya genelindeki 74 pazarda 5,000 mağazamız bulunuyor. 

H&M, kendi yolunu keşfetmen ve hikayeni sekreter için sana güç, güven ve cesaret verir. İlk günden insanlara mesuliyet ve ilinti duygusunu vermeye ve saydam olmaya inanır. Bizim işimiz sizin işiniz. Siz büyüdükçe biz de büyüyoruz.  

H&M’de sevdiğin şeyi keşfedebileceğine inanıyoruz. Her şeyin mümkün olduğu ve her insanın olmak istediği yer olduğumuza inanıyor olmamız, öncesinden belirlenmiş bir yol olmadığı anlamına geliyor. Kariyer gelişiminde faal bir rol oynamanız konusunda seni teşvik ediyoruz. Çok iyi bir iş çıkarır ve değerlerimizi uygularsak her şey olası!

Kariyerini bizimle beraber geliştirmenin pek oldukça yolu var. Hem profesyonel hem şahsi olarak gelişmeye yönelik harika fırsatlar; değişik becerileri öğrenmek, işlevler arasında gidip gelmek ve yeni sorumluluklar almak suretiyle şirket için ilerleme üzerinden sağlanıyor. H&M’de seni dünyanın farklı yerlerine götürebilecek fazlaca sayıda çalışma fırsatını keşfetme şansına erişeceksin. 

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Satış DanışmanıTürkiye GeneliBaşvur
Departman MüdürüTürkiye Geneli Başvur
Görsel Düzenleme SorumlusuTürkiye Geneli Başvur
Mağaza MüdürüTürkiye Geneli Başvur
Online Müşteri Hizmetleri Takım KoçuTürkiye Geneli Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*