Hitit Bilgisayar Hizmetleri İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş. Hakkında Bilgi:

Türkiye’nin ilk havacılık yazılım şirketi olan Hitit Bilgisayar Hizmetleri, 1994 yılından bu yana, ulusal ve uluslararası arenada birçok havayolu firmasının yazılım çözüm ortağı olarak çeyrek asırdır faaliyetlerini sürdürmektedir. 20’ye yakın ülkeye yazılım ihracatı yapan ve müşteri portföyünü her yıl arttıran Hitit, İTÜ Teknokent’te bulunan merkez ofisinde, her yıl milyonlarca yolcunun seyahat etmesini sağlayan yazılım çözümlerini üretiyor.

Türkiye’nin ilk ve tek havacılık yazılım ihracatçısı olan Hitit; havacılık ve teknolojiyi birleştirerek dinamik, trend yaratan ve gelecek vaad eden iki sektörün kalbinde, çok niş bir deneyim sunuyor. Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri olan ve ülkemizin en büyük 500 ihracatçı firması arasında yer alan Hitit; yerli teknolojilerle global bir iş tecrübesi yaşayarak, yazılım geliştirme ve yazılım pazarlama konusunda kariyer yapmak isteyenler için farklı ve ufuk açıcı bir deneyim sağlıyor.

Hitit, 1994 yılından beri Türkiye ve yurt dışında yazılım konusunda hizmet vermektedir. Müşterilerimiz İzlanda’dan Etiyopya’ya kadar çok geniş bir coğrafyaya yayılmıştır. Temel sektörlerimiz olan havacılık, tıp ve finans dışında yazılım hizmeti gerektiren her branşta çalışılmaktadır.

Genç ve dinamik bir kadroya sahip olan Hitit’in hedefi müşteri ihtiyaçlarını yazılım teknolojisinin tüm imkanlarını kullanarak çözmektir. Hitit, yazılım geliştirme ve yazılım pazarlama konusunda kariyer yapmak isteyen gençler için, ülkemizde çok az şirketin sağlayabileceği bir ufuk açmaktadır.

Hitit Faaliyet Alanları

Yazılım Ürünleri Geliştirme

Danışmanlık

Eğitim

Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing)

Yabancı Temsilcilikler

Açık Pozisyonlar:

 

Başvuru Linki
İş Analistiİstanbul AvrupaBaşvur
C++ Geliştiricisi İstanbul Avrupa Başvur
PHP/Web Geliştirici İstanbul Avrupa Başvur
Java Geliştirici İstanbul Avrupa Başvur

1 yorum

  1. selam ben ali durmaz 2003 tarihinden beri celik kondiksiyon montak işlerinde calışmaktayım ondan önce 1986 dan 2003 tarihine kadar oto tamir işinde calıştım . yurt dışında iş arıyorum Ankarada ikamet etmekteyim irtibat tel : 05449348213 sayglar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*