Hedef Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

hedef gida logo

Hedef Gıda İş Başvuru Formu

Hedef Gıda İş Başvurusu yaparak Hedef Gıda’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Hedef Gıda iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vizyon

Vizyonumuz, sektörde lider dağıtım şirketi olarak, büyümekte olan pazarda, işbirliği yaptığı güçlü iş ortakları ile daha büyük başarılara imza atmaktır.

Misyon

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket etmek, güçlü markaların iç ve dış pazarlarda satış ve dağıtımını yaparken aynı zamanda istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Politikalarımız

İnsan Kaynakları Politikası

İşe ve işyerine uyum gösterecek adayların seçim aşamasından başlamak üzere sistematik şekilde kuruma kazandırılması, kurum içinde yüksek performans göstermelerini sağlayacak şekilde bireysel gelişmelerinin desteklenmesi ve uzun soluklu iş birliğinin kurulmasının sağlanması temel politikamızdır.

Kendini sürekli geliştiren, yeniliğe açık, öğrenmeye istekli , Hedef Grup yetkinliklerine sahip tüm çalışanlarımız  şirket içi oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmeye öncelikli alınırlar.

Kalite Politikamız

Güncel teknolojileri kullanarak , yenilikçi fikirleri destekleyerek, tüm iş süreçlerimizi ve uygulamalarımızı sürekli gözden geçirerek bulunduğumuz her sektörde  hissedarlarımızın, tedarikçilerimizin, çözüm ortaklarımızın, müşterilerimizin , çalışanlarımızın beklentilerine uygun zaman , maliyet ve kalitede hızlı çözümler üreterek maksimum memnuniyet seviyesine ulaşmaktır.

Çevre Politikamız

Tüm iş süreçlerimizde , ekolojik dengeye zarar vermemek için gerekli önlemleri almak, çalışanlarımızda çevre bilincini geliştirmek, atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde toplamak, ilgili tüm mevzuat ve yönetmeliklere uygun davranmak temel politikamızdır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*