Halkbank İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Halkbank yetişim başvurusu başlıyor;

Halkbank’ta yetişim imkânı için öğrenciler Halkbank’ın internet sitesinden veya öteki başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Halkbank yetişim ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Bankamızda göreve başlayan her personelimizin, bulunduğu unvan ve yürüteceği görev alanının özelliğine nazaran, kariyer yolculuğunda istediği hedeflere ulaşabilmek için, hangi süreçlerden ve basamaklardan geçmesi gerektiği Bankamızca açıkça belirlenmiş ve bütün personelimizin bilgisine sunulmuştur. Buradaki ana belirleyici faktör, kişinin gösterdiği performansı ve yetkinlikleridir. Bunun yanında, unvanın ve görevin niteliğine nazaran, düzenlenen yükselme sınavları ve tahsil programlarının sonuçları da öteki belirleyici faktörlerdir.

Staj

Staj organizasyonu ile Halkbank, toplumsal sorumluluk ilkesi gereği, gelecek nesilleri iş dünyasına hazırlama ve meslek seçimlerine yardımcı olma yönünde rehberlik etmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.

4 yorum

  1. Kırklareli Üniversitesi Matematik Bölümü 2.sınıf ögrencisiyim almış oldugum teorik dersleri uygulamalı bir Şekilde gerçekleştirmek.firmanıza katkı sağlamak ve kendimi geliştirmek istiyorum .istanbul ,giresun,kırklareli subelerinizde staj yapmak istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim.
    05414287328

  2. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*