Gratis İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Gratis İş Başvuru Formu ve İlanı

Bir çoğumuzun yabancı bir marka olarak bildiği gratis aslında Demir Sabancı’nın girişimi ve tamamen Türk firmasıdır.

Sizde Gratiste kariyer adımlarını atmak istiyorsanız kozmetik ve kişisel bakım alını ilgi alanınız ise hiç durmadan başvurunuzu yapın. Çünkü işiniz gücünüz güzellik olacak.

Gratis Nedir ve Neyi Hedefler

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 650’nin üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 11 yıldır kişisel bakım sektöründe hizmet veren Gratis, dünyanın önde gelen markaları başta olmak üzere makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine, hijyen ürünlerinden atıştırmalıklara kadar 13 farklı kategoride 8 binden fazla ürün sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden biri olan Gratis, kadın çalışan ve kadın yönetici oranları ile ilk 100 şirket arasında yer almaktadır. Gratis’in mağaza kadrolarının tümü kadın çalışanlardan oluşmaktadır. Tüketiciler tarafından ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ seçilerek birçok ödül alan Gratis, yenilikçi ve dinamik duruşu, ileri teknolojik alt yapısı ve uzmanlaşmış mağazacılık anlayışı ile birçok ilke imza atarak sektördeki hizmet çıtasını en üst seviyelere taşımaktadır.

Müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler nezdinde en cazip satış kanalı olan Gratis’in amacı; müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır.

Açık PozisyonlarİlBaşvuru Linki
Satış Danışmanıİzmir ÇeşmeBaşvur
Satış Danışmanı İzmir İstinye ParkBaşvur
Mağaza MüdürüBingölBaşvur
Mağaza Müdürü BursaBaşvur
Kategori Uzmanıİstanbul Avrupa AsyaBaşvur
Mağaza Müdürü İstanbul ŞileBaşvur
Mağaza Müdürü Yardımcısıİstanbul Şile Başvur
Mağaza Müdürü Yardımcısı UrfaBaşvur
Mağaza Müdürü Yardımcısı Hakkari YüksekovaBaşvur
Satış DanışmanıKırklareli LüleburgarBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*