Garanti BBVA bankası personel alım ilanı 2022

 

Ankara’da Anafartalar caddesinde  kurulan Garanti Bankası,18,657 çalışanı ile Türkiye nin 2. Özel Bankası dır. 31 Mart 2019 tarihi itibarıyla 423 milyar Türk Lirası’nı aşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda. Garanti 2010 yılından bu yana ana hissedarı BBVA ile yaratılan sinerjiyle Türkiye ekonomisine değer katıyor. Banka, Haziran 2019 tarihinden itibaren  faaliyetlerini “Garanti BBVA” markasıyla sürdürüyor.

Kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, özel ve yatırım bankacılığı, ödeme sistemleri dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösteren Garanti BBVA, Hollanda ve Romanya’daki uluslararası iştiraklerinin yanı sıra bireysel emeklilik ve hayat sigortası, finansal kiralama, faktoring, yatırım ve portföy yönetimi alanlarındaki finansal iştirakleri ile entegre bir finansal hizmetler grubu.

31 Mart 2019 itibarıyla yurt içinde 922 şubeKıbrıs’ta yediMalta’da bir olmak üzere yurt dışında sekiz şube, Düsseldorf ve Şangay’da birer temsilcilikten oluşan yaygın bir dağıtım ağı ve 18,657 çalışanıyla 16,7 milyon müşterisinin her türlü finansal ihtiyacına cevap veriyor. En son teknolojik altyapıya sahip 5,197 ATM, ödüllü Çağrı Merkezi, internet, mobil ve sosyal bankacılık platformlarıyla tüm kanallarda kesintisiz bir deneyim ve bütünleşik kanal kolaylığı sunuyor.

MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ:

Görev Tanımı

Telefon Bankacılığı aracılığıyla bankacılık hizmeti almak için arayan müşterilerimizin taleplerinin alınması ve gerçekleştirilmesi, ayrıca bankamız ürünlerinin satışının yapılması.

 

Birimin Sorumluluk Alanları

Telefon bankacılığı aracılığı ile bize ulaşan müşterilerin ihtiyaçlarını anında, etkin ve doğru analiz ederek kaliteli, istikrarlı ve müşteri memnuniyetin öneminin bilinciyle yaklaşarak hızlı, kolay ulaşılabilir, ilk temasta çözüm odaklı hizmet ve servisler sunmaktan sorumludur.

 

Bu pozisyonda başarılı olmak için adaylarda aradığımız kriterler ;

  

  • En az lisans ya da meslek yüksekokulu öğrenci,mezun
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,
  • Sivas’ta ikamet edebilecek.
  • Günde 7 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecek
TEMİZLİK GÖREVLİSİ VE ÇAYCI :
  • Alanın temizlik ve servis işleri ile ilgilenecek.
  • İnsan ilişkileri kuvvetli.
  • Güler yüzlü.
  • Temiz ve düzenli.
  • Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
  • Deneyimli veya deneyimsiz .

başvuru için TIKLAYINIZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*