Garanti Bankası İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Garanti Bankası Çalışma Şartları ve Staj İmkanları

Garanti BBVA’da çalışmak isteyen adaylar için müjdeli haber! Garanti BBVA bünyesine dahil olmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler aşağıdaki bilgileri inceleyebilir ve firmanın açık pozisyonlarını takip edebilir.

Garanti Bankası Hakkında

Garanti Bankası Türkiye’nin en köklü finans kuruluşlarından biridir ve 1946 yılında kurulmuştur.  Sirkülasyon halinde işe alım yapan kuruluş, birçok pozisyon için açık iş ilanı yayınlamaktadır.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası’nın çalışma saatleri 09.00-1230 ve 13.30-17.00 arasındadır ve 1 saatlik bir öğle arası mevcuttur. Fakat bazı nokta şubelerinde öğle saatleri de hizmet verilir. Bunlar; havalimanı, alışveriş merkezleri ve sınır kapılarında yer alan şubelerdir.

Garanti Bankası Çalışma Ortamı

Ferah ve sakin tasarıma sahip binalarda çalışma koşulları sağlayan Garanti Bankası, merkezi konuma sahip şubeleri sayesinde ise personellere avantaj sağlamaktadır.

Garanti Bankası Kariyer Fırsatları

Garanti Bankası’nın temel yaklaşımı içten yükselme olarak bilinir. Yani Garanti Bankası bünyesinde yer alan personeller performansa bağlı olarak, “Kariyer Haritaları” ve “Kariyer Fırsatları” programlarıyla banka içerisinde terfi edilirler. Dev bankada pozisyona göre maaş skalası da değişmektedir. Aşağıda “Garantide Kariyer” başlığı altında ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır…

Garanti Bankası Kariyer

Garanti’de kariyer fırsatları yakalamak için performans süreci boyunca objektif bir yaklaşım sergilenmektedir. Senenin başında belirlenen banka hedeflerinin personel tarafından tutturulması halinde çalışanlar yöneticiler tarafından kendi görevlerine uygun bir pozisyona atanırlar. Piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak yeterli ücret veren Garanti Bankası için şu pozisyonlar mevcuttur:Gişe Görevlisi
Satış Danışmanı
Müşteri Temsilcisi
Servis Yetkilisi Uzmanı
Banka Müfettişi
Banka Müfettiş Yardımcısı
Çaycı/Temizlik Personeli
Güvenlik Personeli

Garanti Bankası Staj İmkânları

Üniversite öğrencileri için staj imkânı sunan Garanti Bankası staj duyurularını kendi kurumsal web sitesinde bulunan kariyer bölümünden duyurulur.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

İş ve staj başvuruları için Garanti Bankası’nın kurumsal web sitesine girip, kariyer bölümünden erişim sağlayabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi (Engelli)İstanbul (Avr.)
Bağcılar
2Birikim ve Güvence UzmanıEskişehir
3Birikim ve Güvence UzmanıMuğla
Bodrum
Milas
4Birikim ve Güvence Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
5İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisiİstanbul (Avr.)
Bağcılar
6Birikim ve Güvence UzmanıKocaeli
(Gebze)
7Müşteri Deneyimi Uzmanıİstanbul (Avr.)
Beyoğlu
8Birikim ve Güvence UzmanıAnkara

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*