Ford İş İlanları ve İş Başvuru Formu

İnsan kaynakları vizyonumuz;

Yenilikçi İnsan Kaynakları uygulamaları ve çözümleri ile ile Ford Otosan’ı mensubu bağlılığı yüksek ve en fazlaca tercih edilen firma konumuna getirmektir.

İK misyonumuz; Şirket stratejisi doğrultusunda fırsat eşitliğine dayalı, farklılıklara ve etik değerlere saygılı, açınma odaklı, yüksek performansı destekleyen İnsan Kaynakları sistemleri geliştirmek ve uygulamaktır.

Ford Otosan’da İşte adillik

Adillik İlkeleri Uygulama Prensipleri

İstihdamda fırsat eşitliği sunarız.
Çalışma koşullarında insan odaklı yaklaşımlar sergileriz.
Gelişme süreçlerine eşitlik ilkelerini yansıtırız.
Kariyer olanaklarında fırsat eşitliği sunarız.
Ücret ve yan haklar yönetiminde eşit davranırız.
Eşitlik ilkelerimizi paydaşlarımıza yaygınlaştırmak için çabalarız.
Neden Ford Otosan?

Globallik: Ford Motor Company ve Koç Holding’in ortaklığıyla 1959 senesinde kurulan şirketimiz emekçilerine Ford Avrupa, Ford Amerika, Ford Rusya, Ford Çin benzer biçimde pek oldukça Ford şirketinde expat olarak emek verme imkanı sunmaktadır. Aynı halde Ford Motor Company içinde farklı bölgelerde emekçiler, şirketimizde kısa ya da uzun dönemli olarak görevlendirilmektedir. Bu kapsamda şirketimiz, hem yurt dışında kariyer fırsatları sunmakta hem de değişik ülke ve kültürlerden gelen emekçiler bir arada emek verme fırsatı yaratmaktadır.

Teknoloji ve İzolasyon: Ford’un global Ar-Ge çalışmalarındaki önemli noktalardan önde gelen Ar-Ge merkezimiz, aynı zamanda global bazda mühendisliğini yapmış olduğu projeler ile Ülkemizde otomotiv sektörünün en büyük Teknoloji ve Ar-Ge Üssü olma özelliğine haizdir. Otomotivde ilk özel Ar-Ge merkezi, ilk yerli dizel motor üretimi, ilk yerli araba üretimi gibi mühim gelişmelere imza atan Ford Otosan olarak, firma içerisinde inovasyon ve yenilikçiliği ön planda tutacak çalışmalara büyük önem vermekte ve emekçiler bu kapsamda ödüllendirmekteyiz.

Kariyer ve Gelişim Olanakları: İlk günden itibaren varlıklı öğrenim ve gelişim fırsatlarına haiz olan çalışanlarımız, yurt dışındaki diğer Ford fabrikalarında muhtelif proje ve eğitimlerde yer alarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. İhtiyaç ve beklentiler dahilinde bazı çalışanlarımız yurtdışı lokasyonlarında muayyen dönemlerde expat olarak görevlendirilebilmektedir.

Liderlik ve uzmanlıktan oluşan 2 değişik kariyer yolunun sunulduğu kariyer gelişim sürecimiz kapsamında çalışanlar yönetsel yahut teknik rollerde ilerleyebilmekte ve bu kariyer yolları arasında geçişler olası olabilmektedir.

Bireysel ve teknik gelişim anlamında her çalışan için yıllık açınma planı hazırlanmakta, çalışanlarımız hazırlanan açınma planları kapsamında iç – dış eğitimler, online eğitimler ve sertifika programlarına katılmaktadırlar. Çalışanlarımız, anlaşmalı üniversitelerin yüksek lisans programlarına katılabilmektedir.

İmaj ve Prestij: ülkemizde’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olarak, çalışanlarımıza büyük, global ve güvenli bir firmada çalışma fırsatı sunmaktayız. Ford’un kalite odaklı üretim anlayışı ile müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı hedefleyen şirketimiz, mühendislerimize kaliteli ve güvenli ürünlerin yanı sıra dünyanın öncü teknolojilerini üretme imkanı tanımaktadır.

Koç Topluluğu ve Ford Motor Company ortaklığı ile 1959’dan bugüne büyük başarılara imza atan Ford Otosan olarak, mevcut ve potansiyel çalışanlarımıza köklü, emin ve prestijli bir firmada emek harcama imkânı vermekteyiz.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
İç Denetim LideriİstanbulBaşvur
Dış/Kurumsal İletişim Ekibi ÜyesiİstanbulBaşvur
Satış Planlama Analizi & Operasyon Ekip ÜyesiİstanbulBaşvur
Üretim Ekibi ÜyesiKocaeliBaşvur
Homologasyon Ekip ÜyesiİstanbulBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*