Flo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Flo İş Başvuru Formu

Flo Hakkında

Türkiye’de “ayakkabı marketi” sisteminin kurucusu olan FLO, 2011 yılında başlattığı perakendecilik atağı ile Türkiye genelinde 200 mağazasında 7’den 70 ‘e her yaşa, her tarza hitap eden, 5 binin üzerinde ürün çeşidini tüketicilere ulaştırmaktadır. Flo Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren mağazalarının yanı sıra online alışveriş sitesi www.flo.com.tr ile Türkiye’nin her noktasına ulaşmaktadır. Flo mağazalarında satılan tüm ürünlerin yer aldığı sitede ayakkabı, çanta, aksesuar, spor aksesuar ve giyim kategorileriyle birlikte 7 bin çeşitten fazla ürün yer almaktadır.
FLO ülke çapında yakaladığı bu başarısını, kurulduğu ilk günden beri ailenin tüm bireylerine yönelik ayakkabı, spor giyim ve aksesuarları, ekonomik ve geniş bir ürün yelpazesiyle sunan mağazalar zinciri olarak kurgulamasına borçludur. FLO, kaliteli ürünleri uygun fiyata sunma felsefesi ile avantajlı kampanyalar ve eşsiz alternatiflerle, Türk toplumunun vazgeçilmez ayakkabı mağazası olmaya devam edecektir.

İşe Alım Süreci

Açık Pozisyonlar bölümünde belirtilen pozisyonlarımızın gerektirdiği nitelikler doğrultusunda yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılan görüşme ve değerlendirmeler sonucunda pozisyonun gerekliliğine göre adaylara psikoteknik test ve yabancı dil testi (yabancı dil bilgisi gereken pozisyonlar için) uygulanmaktadır. Uygun adaylar, ikinci görüşmelerini Birim Yöneticisi ile gerçekleştirmektedir. Referans araştırmalarının ardından tüm süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Sürdürülebilirlik Uzmanıİstanbul (Avr.)
Bağcılar
2Sport In Street Kategori Yöneticisiİstanbul (Avr.)
3Bölge Görsel Düzenleme Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
4Ayakkabı AR-GE Yöneticisiİstanbul (Avr.)
5Mağaza MüdürüNevşehir
6Güneydoğu Anadolu Bölgesi – Mağaza MüdürüBitlis
Diyarbakır
Mardin
Siirt
Van
Batman
Şırnak
7Mağaza MüdürüKayseri
8Tekstil Ürün Kıdemli Uzmanıİstanbul (Avr.)
Bağcılar

Daha Fazla Flo İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

13 yorum

  1. meraba ılgılı arkadaslar adım harun soy adım aksakal evlı 1 cocuk babasıyım daha once ayakabı dukanım vardı 7 yıl kadar yaptım yurutemedım için bırakmak zorunda kaldım nızıbımıze açılan flo magazanıza sımdıden hayırlı olsun dılıyorum sızınle calısmaktan onur duyarım 0507 866 27 55 ılgınıze sımdıden tesekur ederımmm hayırlı ısler dılıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*